کد خبر : 32801

مهاجم برزیلی پرسپولیس در حالی که نامش در لیست نفرات بازی برابر نفت مسجد سلیمان نبود امروز دقایقی برای تیمش در بازی تدارکاتی برابر سرخپوشان پاکدشت به میدان رفت.

به گزارش پارس فوتبال ، جونیور براندائو در شرایط خاصی در تیم پرسپولیس قرار گرفته است. او دیروز نامش در لیست هجده نفره گابریل کالدرون برای بازی با نفت مسجد سلیمان نبودو با توجه به حرف های مدیرعامل باشگاه و همچنین تلاش برای جذب مهاجم مشخص شد که آخرین روزهای این مهاجم برزیلی در تهران سپری می شود.

جونیور امروز و در بازی تدارکاتی پرسپولیسی ها بعد از شکست در هفته یازدهم که بازیکنانی که بازی نکرده اند در آن به میدان رفتند هم در ترکیب ثابت کالدرون قرار نگرفت. او در این مسابقه که با برد پرگل پرسپولیس همراه بود در بیست دقیقه پایانی به میدان آمد و بازهم بدون اینکه گلی برای تیمش به ثمر برساند زمین بازی را ترک کرد.

جونیور براندائو که با هدف حل مشکل پرسپولیس در خط حمله به این تیم اضافه شد به نظر می رسد تهران را بدون گل زده ترک کرده و دوران حضورش با پیراهن سرخ به عنوان یک ناکامی در کارنامه اش به ثبت رسیده است.

امروز محمدحسن انصاری فرد اعلام کرده است که نام سه مهاجم مطرح را به گابریل کالدرون داده و قرار است یک مهاجم از این بین به پرسپولیس بیاید. موضوعی که به معنای خروج قطعی نام براندائو از لیست پرسپولیس به حساب می آید.

 جونیور براندائو

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها