کد خبر : 32785

کالدرون قرارداد سنگینی با پرسپولیس دارد که فسخ ولو توافقی آن هزینه سنگینی دارد، از طرف دیگر حفظ این مربی ناکام کار بس دشواری است.

به گزارش خبرورزشی، پس از باخت پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان برخی هواداران تیم خواستار جدایی کالدرون شدند، اما انصاری‌فرد حاضر نشد در خصوص این شرایط با خبرنگاران صحبت کند. مدیرعامل پرسپولیس نمی‌دانست در جواب خبرنگاران و هواداران چه بگوید؟

قرارداد کالدرون با دستیارانش طبق آنچه ما شنیدیم برای یک سال ۷۵۰ هزار یورو ارزش دارد، دستیارانش هم حدود ۲۵۰ هزار یورو که با آپشن قهرمانی و... قرارداد سرمربی و دستیارانش را تا یک میلیون و ۲۵۰ هزار یورو هم بالا خواهد برد! به عبارتی بهتر قرارداد گابریل کالدرون شباهت زیادی به قرارداد برانکو دارد! یعنی جدایی سرمربی آرژانتینی مبلغی حدود یک میلیون و ۲۵۰ هزار یورو برای باشگاه پرسپولیس هزینه دارد.

البته پرسپولیس می‌تواند برای فسخ توافقی مذاکره کند، اما بعید می‌دانیم کالدرون کوتاه بیاید یا تخفیف بدهد. مرد آرژانتینی یک سرمربی حرفه‌ای است که به این راحتی از حق و حقوقش نخواهد گذشت و شاید علت سکوت محمدحسن انصاری‌فرد در جمع خبرنگاران و هواداران آن هم پس از بازی با نفت مسجدسلیمان نیز همین موضوع باشد. این در حالی است که محمدحسن انصاری‌فرد نقشی در آوردن کالدرون به ایران نداشته و این مربی آرژانتینی در دوران مدیریت ایرج عرب با پرسپولیس قرارداد بسته است.

امروز ایرج عرب کجاست؟ مدیرعامل سابق پرسپولیس امروز سرپرست فدراسیون دوومیدانی است و شاید نمی‌داند با انتخاب عجیبش و آوردن کالدرون چه بلایی سر این تیم پرطرفدار آورده است. انصاری‌فرد امروز نه راه پس دارد و نه پیش! از یک طرف کالدرون قرارداد سنگینی با پرسپولیس دارد که فسخ ولو توافقی آن هزینه سنگینی دارد. از طرف دیگر حفظ این مربی ناکام که دیگران آورده‌اند هم کار بس دشواری است.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها