کد خبر : 32783

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به گابریل کالدرون آرژانتینی اولتیماتوم داده و به عبارتی کارت زرد اول را به او نشان داده است.

به گزارش خبرورزشی، تیم پرسپولیس در یازدهمین بازی خود در لیگ برتر در تهران با یک گل مغلوب نفت مسجدسلیمان شد تا چهارمین شکست خود را تا اینجای لیگ ثبت کند. این موضوع باعث شد تا از سوی باشگاه با سرمربی تیم تماس گرفته شود و از کالدرون درخواست شد تا صبح دیروز به دیدار مدیرعامل باشگاه برود و در خصوص روند حرکتی پرسپولیس به انصاری‌فرد پاسخ دهد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص این جلسه گفت: «آقای کالدرون آمد تا در خصوص وضعیت تیم با آقای انصاری‌فرد جلسه‌ای برگزار کند و اینکه گفته می‌شود او به کمیته فنی احضار شده صحت ندارد. معمولاً این جلسات هر هفته و بعد از بازی‌ها برگزار می‌شود و امیدواریم دوباره پرسپولیس بتواند نتایج خوب خود را تکرار کند. محور این جلسات برای برنامه‌ریزی کار‌های جاری باشگاه است، چراکه ما باید به سرعت آماده شویم و برای بازی روز سه‌شنبه مقابل نفت آبادان در شرایط خوبی قرار داشته باشیم. از شب گذشته برخی شایعات در خصوص این جلسه به راه افتاده و ذهنیت‌هایی برای برخی به وجود آمده، اما این‌طور نیست و ما امیدواریم در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.»

در همین ارتباط شنیدیم ماجرا به همین سادگی هم نبوده است. ظاهراً محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس که روز جمعه توسط هواداران پرسپولیس احاطه و سؤال‌پیچ شده بود به گابریل کالدرون اولتیماتوم داده و گفته است: «۴ شکست در ۱۱ بازی در شأن تیم بزرگ پرسپولیس نیست. هواداران پرسپولیس حق دارند ناراحت و شاکی باشند و ما باید در بازی‌های خانگی پیروز می‌شدیم. امیدوارم شرایط را درک کرده و با جدیت بیشتری تمرینات پرسپولیس را دنبال کرده و تمرکز خود را روی مسابقات تیم بگذارید. ما دیگر جایی برای شکست نداریم.»

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها