کد خبر : 32730

سرمربی تیم امید ایران در مسیر انتخابی المپیک، در آخرین دیدار تدارکاتی برابر قطر از بازیکن پرسپولیس در پست غیرتخصصی سود برد.

به گزارش فارس: تیم المپیک ایران که این روزها مراحل آماده سازی خود برای حضور در رقابت‌های نهایی انتخابی المپیک را پشت سر می‌گذارد، در آخرین بازی تدارکاتی برابر قطر به میدان رفت و علیرغم نمایش موفقی که داشت با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

در این دیدار تدارکاتی حمید استیلی، سرمربی تیم المپیک از امیر روستایی، بازیکن پرسپولیس در پست غیرتخصصی مدافع راست سود برد و توانایی او را مورد بررسی در این پست قرار داد. امیر روستایی، بازیکن تهاجمی پرسپولیس که در پست وینگر و مهاجم توانایی بازی دارد، از سوی استیلی در این پست ناآشنا مورد استفاده قرار گرفت و البته سرمربی نیز از عملکرد وی ابراز رضایت کرد.

موضوعی باید دید در پرسپولیس نیز موردتوجه کالدرون قرار خواهد گرفت یا خیر. پرسپولیس در سمت راست دفاعی خود در حال حاضر حسین ماهینی و مهدی شیری را به عنوان بازیکن تخصصی در اختیار دارد و کالدرون طی دیدارهای اخیر از شجاع خلیل زاده و همچنین سیامک نعمتی نیز در این پست سود برده و باید دید آیا نقشه تیم المپیک در بکارگیری امیر روستایی در سمت راست دفاعی از سوی کالدرون نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت یا خیر.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها