کد خبر : 32724

هواداران پرسپولیس بعد از شکست تیم‌شان مقابل نفت مسجدسلیمان، ساعات سختی را سپری کردند.

به گزارش میزان، پرسپولیس به راحتی نوشیدن یک لیوان آب، سه امتیاز هفته یازدهم را کادوپیچ کرد و به تیم نفت مسجدسلیمان هدیه داد.

با این کار، هواداران خود را حسابی عصبانی و شاکی کرد، زیرا سرخپوشان قرار بود شانه‌به‌شانه سایر مدعیان پیش بروند، اما مشخص است که پرسپولیس شرایط کاملا متفاوتی دارد.

شوک اول؛ ترکیب عجیب

هواداران اندکی برای تماشای بازی راهی ورزشگاه شده بودند، اما همان تعداد وقتی ترکیب تیم را دیدند، شوکه شدند. نیمکت‌نشینی شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و امید عالیشاه و همچنین حضور دوباره محمد نادری در سمت چپ خط میانی. همین شوک، اوضاع را در شروع کار برای تماشاگران سخت کرد.

شوک دوم؛ همه افت کرده‌اند

پرسپولیس در نیمه اول با تیمی کاملا تدافعی مواجه شد که قصدش دفاع همه جانبه از دروازه بود. تیمی که با هوش و تلاش بازیکنانش دفاع می‌کرد و واقعا خوب این کار را انجام می‌داد. آنها رو به اتلاف وقت نیاوردند و ضدفوتبال هم از این تیم ندیدیم، اما با پرس سنگین، سرخپوشان را دچار مشکل کرد. از سوی دیگر، تقریبا همه بازیکنان پرسپولیس دچار افت شده‌اند و این موضوع، بیش از پیش باعث نگرانی طرفداران شد.

شوک سوم؛ توپ‌ها گل نمی‌شود

پرسپولیس در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان هر وقت از خط دفاع رد شد، با سوشا مکانی دروازه‌بان قبراق حریف برخورد کرد. سوشا یکی از بهترین روز‌های فوتبالی خود را پشت سر گذاشت و موفق شد بار‌ها از دروازه خود دفاع کند. البته سه مرتبه هم توپ به تیر دروازه برخورد کرد، اما مهدی تارتار توانست با یک برنامه هدفمند راه‌های گلزنی پرسپولیس را پوشش بدهد. پرسپولیس «شلخته و بی‌برنامه» حمله کرد، اما ضربه آخر هم به گل نمی‌نشست تا بیشتر روی اعصاب هواداران رژه برود.

شوک چهارم؛ تسلیم شدن در خانه

پرسپولیسی‌ها در بدترین زمان ممکن و هنگامی که باید حمله می‌کردند، گل خوردند. قبل از رقم خوردن این گل، مهاجمان نفت مسجدسلیمان که با شجاعت بیشتری حملات را مدیریت می‌کردند، ۵،۶ مرتبه به فضای پشت مدافعان پرسپولیس رسیدند و اگر مهاجم چهارچوب‌شناس و باهوش‌تری نسبت به احمد الجبوری داشتند، گل‌های بیشتری وارد دروازه پرسپولیس می‌کردند. پرسپولیس با هر حمله خود، یک ناکامی دیگر را رقم می‌زد و متحمل یک ضدحمله خطرناک از سوی حریفش می‌شد. در تمام این دقایق، هواداران از روی سکو‌ها حرص خوردند و جوش زدند.

شوک پنجم؛ کالدرون را اخراج کنید!

بازی ضعیف و پر از ایراد پرسپولیس مقابل نفت، هواداران را حسابی عصبانی کرد تا آنها جلوی چشم گابریل کالدرون که روی سکو‌ها نشسته بود، نسبت به عملکرد تیم خود اعتراض کنند. حتی تعدادی از آنها خطاب به انصاری‌فرد گفتند زمان اخراج کالدرون فرارسیده هرچند مدیرعامل باشگاه با این نظر کاملا مخالف بود. یکی از تماشاگران از روی سکو‌ها فریاد می‌کشید: این تیم قهرمان لیگ ایران بود، سه فصل هیچ تیمی نمی‌توانست مقابلش بایستد؛ آقای کالدرون چه کار کردی با این تیم که حتی در خانه نمی‌توانیم یک مساوی از نفت مسجدسلیمان بگیریم؟!» کالدرون روز گذشته در ورزشگاه آزادی برای اولین بار، فشار واقعی از سوی هواداران بر روی تیمش را به چشم دید و اگر مدل نتیجه‌گیری سرخپوشان به همین شکل باشد، فشار‌ها هم بیشتر می‌شود.

شوک ششم؛ تشویق برانکو

و قبل از آن که طرفداران پرسپولیس، ورزشگاه آزادی را ترک کنند، برای یادآوری خاطرات شیرین خود طی ۴ سال گذشته، اقدام به تشویق برانکو ایوانکوویچ کردند. مربی کرواتی که تاریخ جدیدی برای باشگاه پرسپولیس نوشت و افتخارات بزرگی را رقم زد، اما با سومدیریت مسئولان قبلی، ترجیح داد به همکاری با پرسپولیس پایان دهد. با جدایی او، هر روز پرسپولیس با مشکلات بزرگ‌تری مواجه می‌شود که شکست مقابل نفت مسجدسلیمان، یکی دیگر از همان ناکامی‌ها به شمار می‌رود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها