کد خبر : 32706

دروازه‌بان سابق پرسپولیس در آستانه دیدار با این تیم، صحبت‌های جالبی مطرح کرده است.

به گزارش پارس فوتبال ، سوشا مکانی روزهای پرحاشیه‌ای را در پرسپولیس پشت سر گذاشته و اکنون بعد از چهار سال و اندی بار دیگر روبروی این تیم و اینبار با پیراهن نفت مسجدسلیمان قرار خواهد گرفت. او در آستانه این جدال صحبت‌های جالبی درباره تقابل با تیم سابق خود مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید.

سوشا مکانی که در این فصل با پیشنهاد نفت مسجد سلیمان به فوتبال ایران بازگشته، بعد از نمایش قابل قبولی که طی هفته‌های اخیر از خود به جا گذاشته، اکنون آماده تقابل با پرسپولیس است. جایی که او باید برابر خاطرات تلخ گذشته و حواشی زیادی که در آن پشت سر گذاشته، به دنبال موفقیت تیم خود باشد. او صحبت‌هایش را این چنین آغاز می‌کند:

این هم یکی از بازی‌های لیگ برای من است. حالا خاص هم هست اما چه باید بگویم. الان نزدیک بازی هستیم و بهتر است بیشتر روی خود بازی تمرکز داشته باشیم و وقت صحبت درباره چیز دیگری نیست.

سوشا مکانی  گلر سابق تیم ملی و لژیونر فوتبال ایران، برخلاف گذشته ترجیح می‌دهد صحبتی مطرح نکند که باعث ایجاد حاشیه شود و به نظر می‌رسد کاملا سبک خود را در این زمینه تغییر داده است. او حتی از مرور خاطرات گذشته خودداری می‌کند و خواهان این است که در این مقطع هیچ بحثی در رابطه با روزهای گذشته‌اش مطرح نشود. وی با این حال درباره اینکه با سابقه حضور چند ساله در پرسپولیس و مرور خاطرات تلخ و شیرین در این تیم، اکنون در آزادی باید برابر پرسپولیس قرار گیرد گفت:

چون بازی خیلی حساس است، نمی‌خواهم مساله‌ای به وجود بیاید. من نمی‌توانم چیزی بگویم و هرچه بگویم علیه خودم تمام می‌شود. بگویم خوب است یک حرفی می‌زنند و بگویم نه، حرف دیگری. بهتر است حرفی نزنم و تمرکز کنم روی بازی.

سوشا درباره مصدومیت شدیدی که در بازی با سپاهان گریبان او را گرفت همینطور درباره شرایط بدنی خود نیز اینطور توضیح می‌دهد:

مصدومیتم بهتر شده اما هنوز اذیتم می‌کند. اما چیز خاصی نیست و کاملا برای این بازی آماده هستم.

درباره سوشا مکانی گفته می‌شود که از تعطیلی لیگ نروژ در حال حاضر سود برده تا مدت کوتاهی به فوتبال ایران بازگردد و بار دیگر قصد بازگشت به اروپا را دارد. او اما اعتقاد دیگری دارد و مدعی است فعلا هیچ تصمیمی برای خروج از ایران ندارد:

نه، من می‌خواهم صد در صد در فوتبال ایران بازی کنم و در حال حاضر برنامه‌ای برای بازگشت به فوتبال اروپا ندارم.

تلاش برای صحبت کردن دوباره درباره روزهای حضور سوشا در پرسپولیس به جایی نمی‌رسد و او به هر شکلی به دنبال طفره رفتن از این مساله است:

خاطره که از پرسپولیس زیاد است و کدام را باید بگویم. گفتم که بهتر است در حال حاضر به بازی فکر کرد و صحبت کردن درباره آن اتفاقات و روزها چه نتیجه ای دارد؟

سوشا مکانی درباره اختلاف با علیرضا بیرانوند و برخورد در اردوی تیم ملی با دروازه بان کنونی پرسپولیس نیز گفت:

من مشکلی با علیرضا بیرانوند ندارم. او اکنون رقیب من است. الان بیشتر با هم رقیب هستیم. رقیب‌تر از همیشه.

گلر سابق پرسپولیس درباره احتمال بازگشت به این تیم نیز گفت:

نه، اصلا دوست ندارم به پرسپولیس برگردم. هیچ مشکلی ندارم و اتفاقا پرسپولیس و هواداران این تیم را هم دوست دارم اما تصمیم و تمایلی برای حضور در این تیم ندارم. فعلا زمان بازگشت نیست و اصلا به پرسپولیس و بازگشت فکر نمی‌کنم.

سوشا مکانی در واکنش به اینکه آیا حواشی شکل گرفته در زمان حضورش در پرسپولیس باعث این تصمیم شده گفت:

نه، دلخوری‌ها مسلما همیشه هست و باید این را در نظر گرفت که بالاخره هر کس یک ظرفیت و حدی دارد. من الان ترجیح می‌دهم هیچ حرفی نزنم.

سوشا مکانی  درباره حواشی حضورش در پرسپولیس بار دیگر اینطور واکنش نشان می‌دهد:

مثل این می‌ماند که به شما بگویند در یک رسانه که علاقه‌ای به سیاست آن ندارید کار کنید آیا می‌روید؟ سیاست فکری من و پرسپولیس هم اکنون فرق دارد. شما مسلما اکنون نمی‌خواهید به فلان رسانه خاص بروید حتی اگر بالاتر باشد اما با شرایط کنونی شما متفاوت است.

گلر کنونی نفت مسجد سلیمان در پایان درباره تقابل با پرسپولیس نیز گفت:

خیلی بازی سخت و پرفشاری پیش روی ما قرار دارد. خیلی بازی سختی است و برای هر دو تیم به این شکل خواهد بود.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها