کد خبر : 32691

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس خواهان جدایی مهاجم تیمشان شدند. آنها همچنین مقابل چشمان کالدرون به تشویق شدید برانکو پرداختند.

به گزارش تسنیم، عملکرد ضعیف علی علیپور در دیدار جمعه پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان باعث شد هواداران این تیم بار دیگر خواهان جدایی او از جمع سرخپوشان شوند.

تا قبل از به ثمر رسیدن گل نفت مسجدسلیمان، هواداران پرسپولیس با تشویق مداوم امید عالیشاه به‌نوعی سعی می‌کردند به این شکل به عملکرد علیپور اعتراض کنند.

بعد از گل تیم میهمان و موقعیت خوبی که علیپور  در محوطه جریمه نفتی‌ها از دست داد، ابتدا کالدرون تصمیم به تعویض مهاجم تیمش گرفت  تا به‌هنگام بیرون رفتن علیپور از زمین، بار دیگر شعار «علیپور، حیا کن پرسپولیس را رها کن» در ورزشگاه آزادی سر داده شد.

پیش از این  و در دیدار گذشته پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی، علیپور به‌خاطر زدن پنالتی به‌صورت چیپ مورد اعتراض شدید هواداران تیمش قرار گرفته بود.

* در فاصله پنج دقیقه مانده به اتمام بازی تا دقایقی پس از پایان مسابقه، تماشاگران در اعتراض به شکست سرخپوشان به تشویق برانکو پرداختند، این در حالی بود که انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، کنار کالدرون نشسته بود و این اعتراض‌ها را می‌شنید. تشویق شدید برانکو تا پایان بازی ادامه داشت.

* هواداران پرسپولیس که نمی‌دانستند به چه‌کسی اعتراض کنند، علیه داور بازی هم شعار دادند.

* پس از پایان بازی، بازیکنان پرسپولیس سریع به رختکن رفتند. تارتار اما بازیکنان نفت مسجدسلیمان را جمع کرد و آنها را به‌سمت هواداران نفتی‌ها برد تا از آنها به‌خاطر تشویق‌هایی که در طول مسابقه کردند، تشکر کنند.

* هواداران پرسپولیس از انصاری‌فرد خواستند که کالدرون را برکنار و کریم باقری را جایگزین او کند.

پرسپولیس در نخستین دیدار هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی با نتیجه یک بر صفر مقابل نفت مسجدسلیمان شکست خورد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها