کد خبر : 32673

ساعاتی بعد از شکست برابر نفت مسجد سلیمان، باشگاه سرمربی آرژانتینی اش را فراخواند و اولتیماتوم عدم باخت تا نیم فصل را به او ابلاغ کرد.

به گزارش ورزش سه، کاملا قابل پیش بینی بود که محمد حسن انصاری‌فرد ثانیه‌هایی بعد از شکست برابر نفت مسجد سلیمان و در میان فریادهای اعتراضی هواداران و پرسش‌های پیاپی رسانه‌ها به شیوه برخورد با سرمربی تیمش می‌اندیشد.

مدیرعامل سرد و گرم چشیده پرسپولیس طی این سال‌ها کاملا نشان داده که تاب شکست را ندارد و اکنون که معدل باخت‌های پرسپولیس در دوران مدیریت او نسبت به مدیران قبلی افزایش چشم‌گیری داشته به دنبال راهکار عبور از این شرایط است.

انصاری‌فرد همان شب گذشته از طریق مدیر تیم (افشین پیروانی) ابلاغ خود مبنی بر جلسه زودهنگام با گابریل کالدرون را اعلام می‌کند. موضوعی که باعث می‌شود پیش از تمرین امروز، کالدرون به‌همراه پیروانی و مترجم خود در جلسه به صرف صبحانه و اولتیماتوم حضور یابد.

انصاری‌فرد در این جلسه به دنبال این بود تا سرمربی را به اهمیت دستیابی به نتیجه و پایان شرایط کنونی آگاه سازد. همچنین او را بابت گفتگوهای بدون کنترل که باعث محرومیت می‌شود روشن کند

همچنین باشگاه بعد از شنیدن توضیحات فنی کالدرون درباره شرایط تیم به او اعلام کرد که در دیدارهای آتی و خصوصا درجام حذفی تیم باید با آمادگی کامل روحی - روانی و فنی حضور یافته و هیچ کدام از ارکان باشگاه و همچنین هواداران طاقت باخت و ناکامی دیگری را نخواهند داشت.

موفقیت طی چهار دیدار باقی مانده تا نیم فصل و همچنین جام حذفی با انجام تدابیر کافی در نقل و انتقالات زمستانی و حمایت از کادر همراه خواهد بود و البته مشخص نیست در صورتی که کالدرون به موفقیت طی این مدت نرسد آیا با قطع همکاری مواجه خواهد شد یا باشگاه اقدام به کسر قرارداد و جریمه خواهد کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها