کد خبر : 32595

زنده یاد ناصر حجازی در واکنش به پیشنهاد احمدرضا عابدزاده خاطره ای برایمان نقل کرد که در نوع خود جالب توجه بود.

به گزارش خبرورزشی، روزی در دفتر روزنامه خبرورزشی پذیرای زنده‌یاد ناصر حجازی و احمدرضا عابدزاده بودیم. دو گلر بزرگ تاریخ فوتبال ایران که نام و خاطره‌شان تحت هیچ شرایطی از ذهن فوتبالدوستان پاک نمی‌شود. سال‌های آخر عمر حجازی عزیز بود و او دیگر خودش متوجه بیماری‌اش شده بود. احمدرضا عابدزاده که انگار بعد از آن عمل جراحی سنگین شوخ‌طبع‌تر شده بود، خطاب به استادش ناصر حجازی می‌گفت: «من همیشه دوست داشتم مثل شما خوش‌تیپ و خوش‌پوش باشم. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست آورید و به میادین ورزشی برگردید.»

احمدرضا وقتی دید حجازی با حرف‌های او روحیه بهتری پیدا کرده، ادامه داد: «من دوست دارم برای شما یک کفش ورزشی بخرم و آن را هدیه کنم. دوست دارم شما با آن کفش ورزش کنید و بیماری را شکست دهید. من حاضرم با شما به ورزش بیایم و روزی چند ساعت با هم بدویم و...»

در این لحظه حجازی خندید و خطاب به ما گفت: «احمدرضا در دوران اوج خیلی بیشتر از من تمرین می‌کرد و پشتکار خیلی خوبی داشت. شاید او روزی ۴، ۵ ساعت تمرین می‌کرد، اما من یادم هست زمانی که در تاج بازی می‌کردم برای رایکوف شرط کردم که یک روز در میان تمرین می‌کنم. او هم اخلاق مرا می‌دانست و قبول کرد. جالب اینکه من زمان رایکوف و بعد از او جگیج بهترین عملکرد را در تاج داشتم.»

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها