کد خبر : 32590

عضو هیئت‌رییسه فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات اخیر یکی از مدیران فوتبالی خارج از کشور واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، کاظم طالقانی عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال درباره برخی اظهارات امیر عابدینی، عنوان کرد: متاسفانه هر چند وقت یک بار مباحثی را به دروغ مطرح می‌کنید و مشخص نیست حال و احوال شما اساسا چگونه است. البته علاقمندم بدانم کجاست و چرا به ایران نمی‌آید تا برخی مباحث برای افکار عمومی بیشتر روشن شود.

وی ادامه داد: خودت سرمنشا گرانی فوتبال هستی. یادت هست در دهه ۷۰ چه بلایی بر سر باشگاه‌های ریشه دار آوردی؟ یادت هست ارقام قراردادی را چطور یکباره چندین برابر کردی و اینچنین باشگاه‌های قدیمی را نابود کردید. می‌دانی اصطلاح پول‌های نجومی از زمان باشگاهداری شما به فوتبال ما الصاق شد؟

طالقانی عنوان کرد: دوره پر افتخار حضور شما در فدراسیون هم از یاد‌ها نخواهد رفت؛ سه ماه و ۱۰ روزی که آمدید و تیم ملی را با سرمربی خارجی از دور مقدماتی بازی‌های آسیایی حذف کردید. آن روز نگران پول و بودجه نبودید؟ یادتان هست چگونه از این فوتبال رفتید؟ خدا عاقبت تان را به خیر کند! کاش حداقل به ایران بیایید و در دادگاه‌ها و دادسراها، پاسخ شکایت‌ها در انواع و اقسام مختلف را بدهید. مردم باید بدانند چه کسانی پس از شکست تیم ملی جشن گرفتند.

وی ادامه داد: دم از شفافیت می‌زنید، اما بد نیست برای نخستین بار برای عموم روشنگری کنید، در دهه ۷۰ سهم قرارداد علی دایی، مهدوی کیا و امامی فر به اروپا کجا رفت؟ چرا کسی نمی‌تواند به اسناد پرسپولیس در زمان شما دسترسی پیدا کند؟ نکند محرمانه هستند؟ شما که دم از شفافیت می‌زنید، چرا در جلسه ... به شرکت ... تخفیف دادید؟ چه کاره بودید که به دلخواه خود تصمیم بگیرید؟ دلیلش را بگویید تا مردم بدانند. یادتان هست خبرنگاران هفته نامه ... در زمان شما تهدید به چه نوع برخوردی شدند و از منزلشان جرات نمی‌کردند بیرون بیایند؟ درباره این قشر زحمتکش حرف می‌زنید؟ لطف کنید درباره کلمه گونی هر چه به ذهنتان می‌آید بگویید!

طالقانی اظهار داشت: تا وقتی در سازمان لیگ پست داشتید، دم از این حرف‌ها نمی‌زدید و همه چیز گل و بلبل بود، اما امروز که رییس فدراسیون بنا بر دلایلی شما را برداشته، این حرف‌ها را می‌زنید. این رفتار مسبوق به سابقه است. اهالی فوتبال مرتبا و کررا می‌گویند که وقتی می‌خواهند شما را همراه کنند، فقط نیاز به یک دست خط است و یک حکم. جوری از این رو به آن رو می‌شوید که باورکردنی نیست. خدا این قدر به رییس فدراسیون عزت داده که تا امروز درباره دلایل اخراج شما حرفی نزند، اما وای به روزی که بخواهد سکوتش را درباره شما و چند نفر دیگر بشکند و با مردم صحبت کند. آقای عابدینی! وای به آن روز.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها