کد خبر : 32539

پدر کودک شش ساله‌ای که بر اثر برق‌گرفتگی در ورزشگاه آزادی فوت کرد گفت: هنوز دیه عماد را دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش میزان، محمد صفی‌یاری پدر عماد در ارتباط با شایعه اخراج از محل کارش در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: از سرکارم اخراج نشدم، اما، چون به دلیل فوت عماد دیگر نمی‌توانستم آنجا کار کنم، محل کارم را تغییر دادم. قرارداد من سه ساله است و هنوز از مدت آن باقی مانده، ولی خودم، ورزشگاه آزادی را ترک کردم.

وی در خصوص وضعیت فعلی خود خاطرنشان کرد: دیگر نمی‌توانستم آنجا کار کنم، چون حالم بد می‌شد. چهل ملیون تومان ضرر کردم و هنوز هم دیه عماد را دریافت نکرده‌ایم، چون رای دادگاه صادر شده، اما هنوز اجرایی نشده است. دادگاه مهلتی را برای اعتراض محکومان قرار داده، اما نمی‌دانم آیا روی رأی، اعتراض کرده‌اند یا خیر.

پدر عماد پیرامون رأی دادگاه تصریح کرد: بر اساس رأیی که صادر شده ورزشگاه آزادی ۶۵ درصد و اداره برق ۳۵ درصد مقصر شناخته شدند. خودم نمی‌توانم مسائل مربوط به رأی و دادگاه را پیگیری کنم و وکیل‌مان این کار را انجام می‌دهد. با این حال، هیچ‌کس سراغ ما نیامد و کسی حتی یک ریال هم به ما کمک نکرد. حتی از ما نپرسیدند آیا نیازی به کمک دارید یا نه.

صفی‌یاری در پایان در مورد اینکه پس از فوت پسرش چه حمایت‌هایی از او شده، افزود: هیچ کسی از ورزشگاه آزادی یا اداره برق پیش ما نیامده است. حال روحی خوبی ندارم و نمی‌توانم کار کنم. خانه‌نشین هستم و همسرم هم اصلا حال خوبی ندارد. او مدام دارو مصرف می‌کند. من همین یک بچه را داشتم. خواهش می‌کنم مسئولان امر فقط یک لحظه خودشان را جای من بگذارند، هرچند که من هیچ درخواستی از هیچ‌کس ندارم، اما همه کسانی که در این پرونده نقشی داشتند، من و خانواده‌ام را فراموش کردند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها