کد خبر : 32097

کندی ایگبوآنانیکه، مهاجم نیجریه‌ای و سی‌ساله‌ای است که کالدرون مدنظر قرار داده است و می‌خواهد این بازیکن را که درحال‌حاضر عضو هیچ باشگاهی نیست، به جمع سرخپوشان اضافه کند تا مشکل گل‌زنی خط هجومی تیمش برطرف شود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس که در لیگ نوزدهم و در ۱۰ هفته گذشته از رقابت‌ها در خط حمله خودش مشکل جدی داشته، نتوانسته از زوج علی علیپور و جونیور براندائو جواب بگیرد و در این میان عملکرد مهاجم برزیلی سرخپوشان بیش از علیپور مورد انتقاد بوده و نمایش ضعیف او در رقابت‌ها باعث شد بحث جدایی وی به صورت جدی مطرح شود.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس با نظر مساعد کالدرون قصد دارد قرارداد جونیور را فسخ کرده و او به زودی از جمع سرخپوشان جدا می‌شود. باشگاه در نظر دارد در این میان  با جذب یک‌ مهاجم خارجی جانشین جونیور را هم به خدمت گرفته و با استفاده از سهمیه بازیکن آزاد خط حمله خودش را تقویت کند .

جدای از گزینه برزیلی که روز گذشته به آن پرداختیم ( می توانید در اینجا در رابطه با آن بخوانید ) کندی ایگبوآنانیکه، مهاجم نیجریه‌ای و سی‌ساله‌ گزینه دیگری است که کالدرون مدنظر قرار داده است و می‌خواهد این بازیکن را که درحال‌حاضر عضو هیچ باشگاهی نیست، به جمع سرخپوشان اضافه کند تا مشکل گل‌زنی خط هجومی تیمش برطرف شود.

ایگبوآنانیکه که فوتبال خود را از دوران جوانی در سوئد و باشگاه یورگاردن آغاز کرد، ۴ فصل در لیگ آلسونسکان به میدان رفت و درمجموع ۲۵ گل به ثمر رساند؛ ولی پس از آن به آمریکا و لیگ MLS رفت تا شرایط جدیدی را تجربه کند. این مهاجم نیجریه‌ای یک‌فصل‌ونیم در شیکاگوفایر به میدان رفت و ۱۱ گل در ۴۹ مسابقه به ثمر رساند و در دور برگشت فصل ۲۰۱۶ لیگ MLS نیز ۷ بازی برای دی‌سی یونایتد انجام داد و توانست یک گل بزند.

او در فصل۲۰۱۷ به لیگ آلسونسکان سوئد بازگشت و ۲ سال متوالی در باشگاه اوربرو عضویت داشت که در آن فصل موفق به زدن ۹ گل برای این تیم شد و در پایان مسابقات تصمیم به جدایی از اوربرو گرفت.ایگبوآنانیکه بعد از تجربه بازی در سوئد و آمریکا، در نقل‌وانتقالات زمستانی فصل ۱۹-۲۰۱۸ به لیگ حرفه‌ای عربستان در آسیا آمد و با باشگاه الحزم قرارداد بست. او از هفته هفدهم تا پایان فصل و ۲ دیدار پلی‌آف پایین‌جدولی‌ها برای الحزم به میدان رفت که در ۱۵ مسابقه توانست ۴ گل برابر تیم‌های الوحده، أحد، الفتح و الرعد به ثمر برساند.

البته گل‌هایی که ایگبوآنانیکه برای الحزم به ثمر رساند، امتیازآور بودند و این تیم توانست با گل‌های این مهاجم نیجریه‌ای در فصل گذشته ۲ برتری ۱‌بر ۰ کسب کند و ۲ تساوی به دست بیاورد که درنهایت منجر به رفتن این تیم به پلی‌آف و بقا در لیگ حرفه‌ای عربستان شد.

ایگبوآنانیکه با شروع فصل ۲۰-۲۰۱۹ عضو هیچ تیمی نبوده و درحال‌حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود که در صورت مذاکره و توافق با باشگاه پرسپولیس، این مهاجم نیجریه‌ای می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به جمع سرخپوشان اضافه شده و در ادامه رقابت‌ها در ترکیب این تیم به میدان برود.

این بازیکن توسط مدیر برنامه‌هایش به استقلال و استراماچونی هم معرفی شده است ولی این باشگاه هنوز پاسخی برای جذب این بازیکن نداده و به نظر می‌رسد گزینه پرسپولیس جدی‌تر است.

این بازیکن به درخواست پرسپولیسی‌ها حاضر است پیش از بستن قرارداد در تست فنی شرکت کند تا در صورتی که نظر مساعد کالدرون جلب شد قراردادش امضا شود.

convert

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها