کد خبر : 32078

مدیران باشگاه پرسپولیس به صورت شفاف اعلام کرده‌اند که رقم دقیق قرارداد جونیور براندائو مهاجم برزیلی این تیم در ابتدای فصل ۵۷۲ هزار دلار بوده است.

به گزارش خبرورزشی، جونیور براندئو هیچ تأثیری در بازی‌های تیمش ندارد و به قول یکی از پیشکسوتان باشگاه، پرسپولیس با حضور جونیور، یک یار نسبت به همه رقبایش کمتر دارد!

محمدحسن انصاری‌فرد و گابریل کالدرون حدود ۱۰ روز قبل به این نتیجه رسیدند که بهتر است هرچه زودتر شرایط فسخ قرارداد جونیور براندائو را فراهم کنند و این بازیکن را در لیست خروجی در پنجره نقل و انتقالات قرار بدهند. جونیور به صورت قطعی در زمستان از پرسپولیس جدا می‌شود و این امکان وجود دارد که حتی این اتفاق قبل از اتمام نیم‌فصل رخ بدهد.

چند روز قبل در روزنامه خبرورزشی، با بررسی بند‌های قرارداد این بازیکن برزیلی، در مورد او شفاف‌سازی کردیم و نوشتیم احتمال «پولشویی» در قراردادش وجود دارد و براساس همین مسائل حساسیت انصاری‌فرد و همکارانش برای کنار گذاشتن جونیور هم بیشتر شد.

اما خبر عجیبی شنیدیم. یکی از ایجنت‌های سرشناس فوتبال ایران که کارگزار رسمی چند بازیکن ملی‌پوش به خصوص یک دروازه‌بان نامدار است، پیش از شروع فصل با پیشنهادی از سوی لبنان مواجه شد. همکار لبنانی این فرد، رزومه یک مهاجم برزیلی به نام «جونیور براندائو» را برای این ایجنت ایرانی فرستاد و به او وعده داد در صورتی که صاحب ۳۰ هزار دلار بابت انتقال او شود، جونیور را به لیگ ایران می‌فرستد آن هم با ۵۰ هزار دلار در ابتدا و حقوق ماهیانه ۱۰ هزار دلار که مجموعاً چیزی حدود ۱۵۰ هزار دلار برای یک فصل می‌شود و با توجه به آپشن‌های قرارداد و همچنین حق انتقال، نهایتاً، این بازیکن ۲۰۰ هزار دلار برای یک باشگاه ایرانی آب می‌خورد.

کارنامه این بازیکن به قدری ضعیف بود که ایجنت ایرانی، همان زمان پیشنهاد همکار لبنانی که خود را مدیر برنامه‌های جونیور معرفی کرده بود را رد کرد و گفت: «هیچ باشگاهی در ایران چنین مهاجمی را جذب نمی‌کند، چون این بازیکن شرایط عادی ندارد و باید قیمتش از این هم کمتر باشد.» با این حال جونیور سر از ایران درآورد و حالا بازیکن تیم بزرگ پرسپولیس است. هنوز هم برخی می‌گویند همان آژانسی که گابریل کالدرون را به پرسپولیس آورد، آنقدر روی باشگاه فشار گذاشت تا بتواند جونیور را با رقم ۵۷۲ هزار دلار سرخپوش کند.

نکته پایانی اینکه هنوز مدیران باشگاه پرسپولیس نتوانسته‌اند با مسئولان باشگاه لودوگورتس بلغارستان تماس‌های ابتدایی در جهت فسخ قرارداد توافقی داشته باشند، اما اینکه جونیور تحت هر شرایطی از پرسپولیس می‌رود، قطعی شده و کالدرون هم به باشگاه اعلام کرده نه تنها برای نیم‌فصل دوم بلکه در ۵ بازی آینده در لیگ و سایر دیدار‌ها در همه رقابت‌ها حتی بازی‌های تدارکاتی هم به جونیور احتیاجی ندارد!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها