کد خبر : 32045

با اعلام روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آن‌ها از جواد نکونام بابت اظهارات نادرستی که داشته شکایت کرده اند.

با اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آن‌ها از جواد نکونام به دلیل اظهارت نادرستی که مطرح کرده شکایت کرده و به دنبال رسیدگی هستند. قدوسی در این رابطه می‌گوید:باشگاه پرسپولیس با توجه به اظهارات آقای جواد نکونام در شبکه ورزش شکایت خود از ایشان را به کمیته انضباطی ارایه خواهد کرد و منتظر واکنش این کمیته می ماند. آقای نکونام که از سرمایه های فوتبال ایران هستند متاسفانه برخلاف اظهار نظر و اتفاق نظر کارشناسان داوری مبنی بر تصمیم درست داور در اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی و فولاد اعلام این دو پنالتی به نفع پرسپولیس را نادرست خوانده و در ادامه عنوان کردند که باید به یکسری چیزها شک کرد. این ادعای ایشان اتهام و ابهام وارد کردن به ارکان فوتبال، جامعه داوری و باشگاه پرسپولیس است و باید پاسخگوی آن باشند .

قدوسی در ادامه گفت:همان طور که مدیریت باشگاه در مصاحبه اخیر خود تاکید کرده به اطلاع می رساند در یک سال گذشته و در پی قهرمانی های متوالی، افرادی به عنوان مدیر، مربی و بازیکن اتهاماتی پوچ و واهی را به سرخپوشان وارد کرده و با طرح ادعاهایی چون ” مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس” و یا اتهام ” حمایت از پرسپولیس” سعی در توجیه ناکامی های خود و سنگین کردن جو علیه پرسپولیس و تحت فشار قرار دادن متولیان فوتبال داشته اند. متاسفانه به رغم اینکه این اتهام زنی ها اتهام وارد کردن به برگزار کنندگان مسابقات و ارکان فوتبال کشور هم بوده شاهد هیچ برخوردی نبوده ایم که جای تاسف دارد و خود بیانگر آن است که پرسپولیس تا چه حد از هر حمایتی بی بهره است که سنگین ترین اتهام زنی ها هم با برخوردی همراه نبوده در حالی که مسی به واسطه بیان اتهام مهندسی نتایج به نفع برزیل َسه ماه محروم شد .

سخنگوی پرسپولیس در ادامه خواستار برخورد شدید کمیته انضباطی شد و گفت:باشگاه پرسپولیس که با موجی از اتهام زنی ها مواجه شده و از سویی بسیاری از اتفاقات به ضرر آن رقم خورده نمی تواند نظاره گر این اتهام زنی ها باشد، آن هم در حالی که طبق مستندات نه تنها حمایتی از پرسپولیس در فصول گذشته و فصل جاری نشده بلکه طبق مستندات سرخپوشان از برنامه ریزی مسابقات، اشتباهات داوری، مکانیزم متفاوت بلیط فروشی و احکام سخت گیرانه و سنگین کمیته انضباطی در قبال پرسپولیس و در موارد مشابه با ملاطفت و چشم پوشی در قبال برخی تیم ها بشدت متضرر هم شده.

قدوسی در پایان گفت:خواسته هواداران هم این است که باشگاه نسبت به اتهاماتی که به پرسپولیس وارد می شود واکنش نشان داده و در صورت نیاز اقدام به طرح شکایت و دفاع از حق و حقوق باشگاه نماید چرا که این اتهام زنی ها ادامه دارد و هیچ برخوردی هم با آنها نمی شود و سیاست مدیریت جدید هم این نیست که این همه هجمه علیه سرخپوشان را تماشا کرده و شاهد سنگین شدن جو علیه تیمی باشد که مورد کم لطفی های بسیار زیادی واقع شده و به همین دلیل هم به شدت متضرر شده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها