کد خبر : 32042

مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل برخی شرایط نامناسب این تیم، وسایل خود را جمع کرده و راهی تهران شده است.

به گزارش ورزش سه، فرزاد حاتمی درباره شرایط اخیر خود در تیم نفت مسجد سلیمان به خبرنگار ما گفت: اتفاقاتی افتاده که نمی خواستم درز پیدا کند اما کرده است. باید افکار عمومی را روشن کنیم.

او افزود: البته دوست دارم این مسائل در خانواده نفت مسجد سلیمان حل شود. ولی من در همین 10 هفته هم فقط به خاطر رفتار خوب مردم شهر ماندم. واقعا مردم خونگرمی هستند. من در این مدت شرایط سختی را تحمل کردم اما طاقتم طاق شد و لباس ها و وسایلم را جمع کردم و به تهران آمدم.

حاتمی ادامه داد: باید با آقای تارتار و آقای حسن پور جلسه بگذاریم تا موضوع حل شود. اگر حل نشود، من به نفت برنمی گردم. من دیدم که نوشته بودند مسئله من اسکان است، اما فقط اسکان نیست. دلایل مختلفی دارد و باید حل شود. آقای حسن پور هم زحمت می کشد اما تا یک جایی می تواند و از دستش بر می آید. شرایط واقعا بد بود. من به خاطر مردم تحمل می کردم اما دیگر نتوانستم دوام بیاورم. از شرایط اصلا راضی نبودم. ترجیح می دهم بیشتر حرف ها در خانواده بماند و دیگر توضیح بیشتری نمی دهم.

مهاجم تیم نفت در مورد شایعاتی که پیرامون درگیری اش با سوشا مکانی مطرح شده بود، خندید و گفت: سوشا واقعا رفیق ما بوده و لذت می بردیم از بودن در کنار هم. حتی این را به شما بگویم که هنگام آمدن به تهران وسایلم در یک ساک جا نشد و یکی از ساک های او را قرض گرفتم. تیم ما خوشبختانه از نظر رفاقت خوب است و همین عامل بوده که تیم را جمع کرده است.

مهاجم نفت باز هم به ماجرای جدایی احتمالی اش اشاره کرد: پیش بینی هایی داشتم که درست از آب در نیامد. حرف های من البته هشدار نیست. اگر مشکلات حل نشود، قطعی جدا می شوم. من الان در تهران هستم و قهر نکرده ام.

او درباره شرایط جدایی اش از نفت گفت: مردم بدانند که وقتی به مسجد سلیمان رفتم، از نظر مالی اصلا قرارداد خوبی نبستم. قرارداد با نفت، کمترین قرارداد فوتبالی ام بوده است. من به خاطر اتفاقات پارسال رفتم تا از دل تارتار دربیاورم. یعنی معرفتی به نفت رفتم. البته اگر کار به جدایی بکشد، با باشگاه باید صحبت کنیم. باشگاه هم خودش دارد می بیند چه زحماتی کشیدیم و چه شرایطی را تحمل کرده ام. الان هفته دهم است و من یک گل هم نزده ام. واقعیت این است که به یک سری از هدف هایم نرسیدم. به هر حال بی تجربه هم نیستم. یک سری احترام ها بین من و باشگاه هست و برای جدا شدن احتمالا مشکل خاصی نخواهد بود. باز هم می گویم که دوست دارم قضیه را با جلسه و صحبت حل کنیم. من پیشنهادهایی دارم اما دوست دارم به عهدم تا آخر سال وفا کنم. خیلی به جلسه بستگی دارد. هر وقت آقای تارتار صلاح بداند، جلسه را تشکیل می دهیم.

حاتمی در مورد آمار ضعیف گلزنی اش نیز گفت: من از تراکتور بد موقع جدا شدم و متاسفانه یکی دو انتخاب اشتباه داشتم. هیچوقت اینطور نبوده که یک سوم لیگ بگذرد و گل نزنم. به هر حال ما کمی بسته بازی می کنیم و با تیم های سختی بازی داشته ایم. تیم های قبلی من تراکتور، استقلال، سپاهان و... تیم هایی بودند که هجوم می بردیم برای گل های زیاد ولی اینجا کمی بسته بازی می کنیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها