کد خبر : 31984

مشاور مدیرعامل باشگاه استقلال در ماجرا‌های اخیر حق را به استراماچونی و بازیکنان داد و گفت که تا پیش از دیدار با نساجی مطالبات آنها پرداخت می‌شود.

محمدحسین مهدیان تسنیم با اشاره به حرف‌وحدیث‌های مطرح شده درباره حضورش به عنوان مشاور مدیرعامل استقلال گفت: من در یکی دو سال اخیر دور از استقلال نبودم و کمک‌هایی به استقلال برای برپایی اردو و جذب بازیکن انجام دادم. مدارک و مستندات مربوط به این موضوع موجود است. تا جایی که در توانم باشد چه به صورت مادی و چه به صورت معنوی به استقلال کمک خواهم داد همانگونه که تاکنون نیز چنین بوده است. خوشحالم که به خانه خودم یعنی باشگاه استقلال آمدم.

مهدیان درباره اینکه گفته می‌شود او پرسپولیسی است، اظهار داشت: عده‌ای بر اساس یک عکس چنین اظهارنظری می‌کنند. یک روز پرسپولیس با اروند خرمشهر بازی داشت و نماینده خرمشهر در مجلس از بنده برای تماشای بازی دعوت کرد. من هم در عکس تیمی پرسپولیس و کنار علی پروین حضور داشتم.

وی ادامه داد: پروین نیز همانند مرحوم حجازی، مرحوم پورحیدری و بسیاری از پیشکسوتان، فردی بزرگ و تاثیرگذار در فوتبال ایران بوده و است و گمان نمی‌کنم عکس داشتن با یک پیشکسوت فوتبال، چه استقلالی و چه پرسپولیسی؛ موضوع خاصی باشد. بنده احترام زیادی برای پیشکسوتان قائل هستم و خواهش می‌کنم که پیش اظهارنظر ابتدا تحقیق و بعد صحبت کنند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها