کد خبر : 31831

سعید لطفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:خواهش می‌کنم آقایان منتقد دست از سر استقلال بردارند و اگر می‌توانند از این تیم حمایت کنند اگر هم نمی‌توانند سکوت کنند.

به گزارش پارس فوتبال ، سعید لطفی در خصوص پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت:خداراشکر با این پیروزی که استقلال کسب کرد، دل هواداران شاد شد. بدون شک این پیروزی حاصل زحمات کادرفنی و بازیکنان بود که با چنین نتیجه‌ پر گلی به دست آمد. خواهش می‌کنم آقایان منتقد دست از سر استقلال بردارند. اگر می‌توانند از این تیم حمایت کنند اگر هم نمی‌توانند سکوت کنند تا استقلال وارد حاشیه نشود.

سعید لطفی ادامه داد:در مقطعی از فصل که استقلال خوب نتیجه نمی‌گرفت من جزو معدود نفراتی بودم که به استراماچونی ایمان داشتم. نباید فراموش کرد با توجه به تغییرات گسترده‌ای که استقلال در ابتدای فصل داشت نیاز به چند هفته زمان داشت تا شکل واقعی یک تیم را به خود بگیرد. خوشبختانه کادرفنی استقلال خیلی خوب توانست از این تیم یک تیم مدعی بسازد. امیدوارم بازیکنان از این پیروزی مغرور نشوند.

سعید لطفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:صنعت نفت‌آبادان تیم خیلی خوبی است و با توجه به وضعیت این تیم در جدول توقع یک بازی سخت را برای استقلال داشتم اما با بازی خوبی که بازیکنان این تیم انجام دادند اجازه عرض اندام به این تیم را ندادند. هواداران نباید فکر کنند صنعت نفت تیم ضعیفی است بلکه معتقدم بازیکنان استقلال آن قدر خوب بودند که پس از به ثمر رسیدن گل دوم آبی‌پوشان پایتخت شیرازه آن تیم از هم پاشیده شد.

سعید لطفی در پایان در خصوص تعطیلی لیگ به دلیل انجام بازی‌های تیم ملی خاطرنشان کرد:همه چیز را به فال نیک می‌گیریم، شاید خیلی‌ها بگویند چون استقلال روی غلتک افتاده تعطیلات لیگ به ضرر این تیم باشد اما بر عکس معتقدم این اتفاق فرصت خوبی است تا استراماچونی نقاط ضعف و قوت تیمش را بهتر شناسایی کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها