کد خبر : 31588

زمستان از راه می‌رسد و پرسپولیس قصد دارد تا جانشین براندائو جونیور را به خدمت گیرد؛ بازیکنی که از نظر کالدرون باید باکیفیت تر باشد اما باشگاه مسائل مالی را نیز در اولویت قرار خواهد داد.

به گزارش ورزش سه، خرید یک یا دو مهاجم در دستور کار محمدحسن انصاری فرد و باشگاه پرسپولیس قرار دارد. پس از این که براندائو جونیور در بازی های نخست نمایش ضعیفی از خود نشان داد و علی علیپور نیز ناامیدکننده ظاهر شد، حالا لزوم خرید مهاجم برای پرسپولیس به شدت احساس می‌شود اما در شرایط فعلی، باشگاه با چه برنامه ای به سراغ بازار نقل و انتقالات خواهد رفت؟

حالا در شرایطی که 30 درصد از مسابقات لیگ برتر به انجام رسیده، سایه برکناری استراماچونی و کالدرون برداشته شده اما نمایش ضعیف مهاجم برزیلی سرخپوشان باعث شده تا باشگاه برای فسخ با این بازیکن و خرید مهاجمی جدید تحت فشار باشد و وعده جذب مهاجم در ژانویه را بدهد. گابریل کالدرون که چند بازی متوالی به جونیور بازی داد، سرانجام چشم از او بست و در مقابل ماشین سازی برای دومین بازی متوالی وی را روی نیمکت نشاند و به نظر می رسد کار او در پرسپولیس به پایان خود نزدیک شده است.

این تصمیم از سوی سرمربی آرژانتینی در کنار صحبت های او مبنی بر درخواست برای خرید مهاجمی جدید و البته باکیفیت، به نظر می‌رسد با موافقت از سوی محمدحسن انصاری فرد مواجه شده و پرسپولیسی ها در زمستان، حداقل یک خرید جدید خواهند داشت. البته این که قرمزها به بازیکنی باکیفیت در خط حمله احتیاج دارند، موضوعی بدیهی است اما این که انصاری فرد با علم به بدهی باشگاه و وضعیت درآمدزایی نامطلوب چگونه قصد دارد خریدی جدید انجام دهد، مبهم است.

با این حال باشگاه پرسپولیس پروسه خرید مهاجم جدید را آغاز کرده است. این موضوع که شاید ماموریت نخست انصاری فرد باشد، در شرایطی آغاز می‌شود که باشگاه در ابتدا پیشنهادات ایجنت های مختلف را دریافت می‌کند، خود به بررسی وضعیت بازیکنان می‌پردازد و چند مهره را نیز کالدرون معرفی می‌کند. سپس باشگاه پیشنهاد خود را ارائه خواهد کرد و طبیعتا گزینه های بسیاری در این راه حذف خواهند شد و سپس نوبت به کالدرون می‌رسد که نظر نهایی را بدهد.

باتوجه به صحبت های کالدرون درباره براندائو جونیور و «گزینه نهم» خواندن او، این بار باشگاه تلاش خواهد کرد تا نظر نهایی را سرمربی تیم بدهد و خرید با رضایت کامل او انجام شود تا ماجرای مهاجم برزیلی پیش نیاید. در این راه امکان دارد یک مهاجم داخلی نیز به پرسپولیس ملحق شود که فعلا نامی از این بازیکن منتشر نشده است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها