کد خبر : 31540

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طبق روال هفتگی امروز (شنبه) در محل باشگاه با مدیر و سرمربی تیم دیدار و گفت‌وگو داشت.

به گزارش سایت رسمی پرسپولیس، افشین پیروانی و گابریل کالدرون شنبه در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردند تا طبق روال هفتگی در جلسه‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه شرکت کنند. در این نشست درباره امور مختلف تیم از جمله بازی پیش رو، سفر به اهواز، گفت‌وگو، هماهنگی و برنامه‌ریزی شد.

از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه، موضوع مربوط به جذب مهاجم در نیم‌فصل بود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط به سرمربی سرخپوشان گفت: باشگاه با برخی گزینه‌ها که به باشگاه معرفی شده‌اند و شرایط بهتری دارند در حال مذاکره است تا اگر امکان جذب بود، به شکل قطعی به شما (گابریل کالدرون) معرفی شوند. ما در حال بررسی هستیم و شما هم گزینه‌هایی را که دارید، معرفی کنید.

کالدرون  درباره بازی با ماشین‌سازی، دیدار پیش رو با فولاد و وضعیت تیم و تمرینات صحبت‌هایی را مطرح کرد. در بخشی از این جلسه امام‌وردی، معاون ورزشی باشگاه درباره وضعیت اقامت و گذرنامه و خروج اینیگو، بدنساز تیم که دوشنبه شب برای سفری چند روزه راهی کشورش می‌شود توضیح داد و به کالدرون گفت هیچ مشکلی برای ورود و خروج مربیان خارجی تیم وجود ندارد.

در این جلسه، خواجه‌وند معاون حقوقی باشگاه هم حضور یافت و درباره دفاعیه‌ای که قرار است باشگاه با توجه به مصاحبه انجام شده از  طرف کالدرون به سازمان لیگ ارسال کند، توضیحاتی داد. کالدورن در جلسه امروز تأکید کرد هرگز منظورش استقلال نبوده و فقط درباره داوری بازی استقلال - پارس جنوبی جم و آن پنالتی و آفساید حرف زده است.

توضیحات ویژه‌تر کالدورن به دفاعیه‌ای که خواجه‌وند، مدیر حقوقی باشگاه در هماهنگی با پیروانی در دو روز گذشته  آماده کرده بود، اضافه شد. در این جلسه قدوسی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی باشگاه هم حضور داشت.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها