کد خبر : 31428

جشن قهرمانی سوپرجام سرخپوشان دقایقی پس از سوت پایان بازی برگزار شد؛ در شرایطی که جو ورزشگاه ملتهب بود و اثری از خوشحالی در چهره پرسپولیسی ها دیده نمی‌شد.

به گزارش "ورزش سه"، پنالتی دقیقه 90 علی علیپور اگر به تور دروازه حامد لک می‌رسید، خستگی تلاش پرسپولیسی ها را حسابی از تن آن ها بیرون می‌کرد و یک شب خاطره انگیز را برای هواداران رقم می‌زد اما آقای گل پرسپولیس، پنالتی را به بدترین شکل ممکن هدر داد تا آب سردی بر پیکره هواداران و بازیکنان ریخته شود؛ به طوری که بهت و حیرت آن ها در جشن قهرمانی نیز قابل مشاهده بود.

ماجرای جشن از این قرار بود که باشگاه پرسپولیس می‌خواست به این شکل جو هواداری را بهتر کند و انگیزه بازیکنان را نیز بالا ببرد. بنابراین هماهنگی ها انجام شدند و جامی که پس از دبل قهرمانی به سرخپوشان رسیده بود، قرار شد پس از بازی با ماشین سازی به دستان کاپیتان سیدجلال حسینی برسد.

این اتفاق در شبکه های اجتماعی نیز کری خوانی از سوی هواداران را به دنبال داشت و باعث شد تا خیلی ها به خاطر همین جشن راهی ورزشگاه آزادی شوند. جشنی که همه انتظار داشتند، مقدمه اش پیروزی مقابل تیم میانه جدولی ماشین سازی تبریز باشد. این برد قرار بود پرسپولیس را به رده دوم برساند اما نتیجه ای که روی اسکوربورد نقش بست، صفر صفر مساوی بود.

بنابراین در لحظاتی که بیشتر سکوهای ورزشگاه آزادی خالی بودند و علی علیپور، شجاع خلیل زاده و چند بازیکن هم در رختکن حضور داشتند، بقیه سرخپوشان با پیراهن سفید آل اشپورت که به 7 جام دوران برانکو اشاره داشت و به هواداران نیز تقدیم می‌شد، وارد زمین شدند و به سمت جایگاهی که قرار بود جام اهدا شود، حرکت کردند.

چهره هایی اخمو که هیچ تمایلی به جشن گرفتن در صورتشان دیده نمی‌شد اما بالاجبار این مسیر را طی کردند و در غمگین ترین جشن قهرمانی تاریخ خود حضور یافتند. احد نوراللهی، حسین ماهینی و سیدجلال حسینی که پیش تر 5 بار با چهره های بشاش جام بالای سر برده بودند، این بار با ابروهای در هم رفته و دست های به سینه چسبیده این کار را انجام دادند و راهی رختکن شدند.

نکته جالب حضور کنعانی زادگان، براندائو جونیور، فرشاد احمدزاده و دیگر بازیکنانی بود که نقشی در قهرمانی لیگ هجدهم و جام حذفی نداشتند اما حالا فرصت این را پیدا کرده بودند تا عکس های یادگاری را با سوپرجام بگیرند.

به هر حال این فریم ها تصاویری یادگاری هستند از جشن اخموها با لبخندهایی تصنعی پس از تساویِ پرماجرا. علاوه بر علیپور و شجاع، بی تردید جای برانکو ایوانکوویچ نیز در این جشن خالی است؛ کسی که به زعم بسیاری مهم ترین عامل دبل قهرمانی پرسپولیس بود.

عکس از امیرحسین خیرخواه

01447821

01447820

ارسال نظر

دیگر رسانه ها