کد خبر : 31426

بازیکن اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: پرسپولیس در هفته چهارم که مربی ما هنوز بازیکنانش را نشناخته بود به استقلال خورد وگرنه استقلال با اختلاف برنده مسابقه بود.

به گزارش خبرورزشی، حنیف عمران‌زاده با پشت سر گذاشتن کلاس مربیگری درجه B آسیا امیدوار است در جوانی وارد عرصه مربیگری شود. با مدافع اسبق استقلال گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید.

شرایط استقلال را چطور می‌بینی؟

شیوه فوتبال بازی کردن تیم با داشته‌هایش نشان می‌دهد استراماچونی مربی کاربلدی است. موفقیت او یعنی موفقیت استقلال، یعنی خوشحالی همه ما استقلالی‌ها و برایش در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنم.

استقلال می‌تواند تراکتور را شکست دهد؟

تراکتور این فصل واقعاً مهره‌های خوبی دارد؛ تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه که همگی توانمند هستند و این سخت‌ترین بازی ما تا اینجای مسابقات خواهد بود.

سخت‌تر از بازی با پرسپولیس؟

پرسپولیس در هفته چهارم که مربی ما هنوز بازیکنانش را نشناخته بود به استقلال خورد وگرنه استقلال با اختلاف برنده مسابقه بود. در همان بازی هم پرسپولیس روی خوش‌شانسی به گل رسید؛ توپ به دیرک و کمر بازیکن خودی خورد و کمانه کرد وگرنه عمراً این پرسپولیس زورش به استقلال نمی‌رسید.

در صفحه شخصی‌ات علیه کالدرون مطلبی نوشته بودی، ماجرا چیست؟

کارهایش فرار به جلو است. تیمی که ۳ فصل قهرمان شده را تحویل گرفته، جای فوتبال بازی کردن و نتیجه گرفتن مدام در مورد استقلال حرف می‌زند. به او بگویید داداش داری اشتباه می‌زنی، این حرف‌هایی که به تو یاد داده‌اند دارد به ضرر خودت تمام می‌شود. ۲ یا ۳ هفته با این جور حرف زدن می‌شود اذهان را به سمت دیگری برد، ولی بعدش چی؟ مدیران قبلی پرسپولیس ورزشی نبودند، اما اجازه نمی‌دادند مربی‌شان به حاشیه برود، اما انصاری‌فرد که فوتبالی بوده چرا جلوی کالدرون را نمی‌گیرد؟ سؤال اینجاست که چه کسی دارد به این مربی آرژانتینی خط می‌دهد و هدفش چیست؟ به کالدرون هم بگویید حواست به تیمت باشد نه استقلال! بازی‌های ۶ امتیازی را باخته‌ای، دنبال استقلال افتاده‌ای که چه بشود؟

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها