کد خبر : 31423

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است علی علیپور اشتباهش در دیدار مقابل ماشین‌سازی را در مسابقه پیش روی سرخپوشان در اهواز جبران خواهد کرد.

به گزارش خبرورزشی،  احمد نوراللهی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: به‌هرحال همه‌ی ما مقصر هستیم و واقعاً امروز شرمنده شدیم. البته تسلیم نمی‌شویم و باید به اهواز برویم تا با کسب پیروزی، این تساوی را جبران کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا علی علیپور پنالتی‌زن اول پرسپولیس است؟»، گفت: بله. به‌هرحال در همه جای دنیا پنالتی خراب می‌شود. من قول می‌دهم که علیپور این پنالتی را در بازی بعدی در اهواز جبران می‌کند. نمی‌شود که تمام تقصیر‌ها را در چنین زمانی گردن یک نفر بیندازیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره وقت تلف کردن بازیکنان حریف عنوان کرد: بازیکنان ماشین‌سازی در تبریز هم این کار را انجام می‌دادند. به‌هرحال بازی تمام شده است و باید به فکر دیدار بعدی باشیم.

نوراللهی در پایان گفت: سه امتیاز بازی امروز خیلی مهم بود، چون می‌توانستیم در خانه به صدر جدول نزدیک شویم. قطعاً با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی بهترین نتیجه را بگیریم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها