کد خبر : 31422

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم علیپور برخی مسائلش را برطرف کند و ما هم به او کمک می‌کنیم.

به گزارش خبرورزشی، امید عالیشاه پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی گفت: هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و کسب سه امتیاز در یک مسابقه قطعی نیست. ماشین‌سازی امروز بازی بسته‌ای ارائه کرد. ما هم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتیم و همه بازیکنان تلاش خود را کردند. هواداران از ما انتظاراتی دارند و این موضوع را می‌دانیم و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم تا پیروز شویم.

وی درباره پنالتی از دست رفته توسط علی علیپور و نانراحتی هواداران گفت: علیپور زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است. فوتبال بالا و پایین دارد. امیدوارم علیپور برخی مسائلش را برطرف کند و ما هم به او کمک می‌کنیم. هواداران هم او را دوست دارند و باید به او کمک کنند.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: هواداران ما پس از نایب قهرمان لیگ برتر در چهار سال قبل بازیکنان را تشویق کردند و امیدوارم حمایت آن‌ها ادامه داشته باشد. شرایط تیم بهتر می‌شود و این کار قطعاً با حمایت هواداران رخ خواهد داد. اگر آن‌ها حمایت کنند، نه انگیزه وجود دارد و نه آن شرایطی می‌شود که می‌خواهیم.

عالیشاه درخصوص شرایط مالی پرسپولیس گفت: در این باره از انصاری‌فرد سوال کنید.

وی درباره وقت تلف کردن بازیکنان ماشین سازی عنوان کرد: من چندین بار به حامد لک دروازه‌بان حریف گفتم که از زمین بلند شود. فوتبال است و اگر موقعیت‌های‌مان گل شود، حرف و حدیث پیش نمی‌آید.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها