کد خبر : 31361

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: می‌خواهم بیشتر تلاش کنم تا بهترین عملکرد را برای بازیکنان و هواداران فوق العاده مان داشته باشم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران پس از تماشای فیلم آبی به رنگ آسمان در جمع خبرنگاران بیان کرد: برای من خیلی تجربه خوبی بود چراکه با دیدن این فیلم متوجه شدم کجا کار می‌کنم. فهمیدم استقلال چه تاریخچه باشکوهی دارد. در کل با دیدن این فیلم خیلی تحت تاثیر قرار گرفته و یک بار دیگر افتخار می‌کنم که سرمربی استقلال هستم.

او درباره اینکه اگر سال‌های آینده فیلم دیگری درباره استقلال ساخته شود چه تصویری از خودش در آن فیلم به مخاطبان ارائه خواهد شد، بیان کرد: من یک انسان عادی هستم و توقع دارم تیمم از اینی که هست بهتر شود. می‌خواهم بیشتر تلاش کنم تا بهترین عملکرد را برای بازیکنان و هواداران فوق العاده مان داشته باشم. آدمی نیستم که قول بدهم و فقط می‌خواهم تلاش کنم تیم استقلال روز به روز بهتر شود‌.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره محبوبیت چشمگیر خود بین هواداران گفت: فقط می‌توانم بگویم از هواداران ممنون هستم. چیزی که آن‌ها از من توقع دارند این است که با هواداران صادق باشم و سخت کار کنم. باید آدمی باشم که اولین نفر به زمین تمرین می‌رود و آخرین نفر از آن بیرون می‌آید. این تنها قولی است که می‌توانم به هواداران بدهم.

استراماچونی درباره اینکه آیا می‌توان از او در سالن سینما سوالی درباره بحثی غیر از فیلم آبی به رنگ آسمان پرسید، گفت: بی شک می‌توانید این سوال را بپرسید، اما من جواب نمی‌دهم (باخنده)

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها