کد خبر : 31352

جونیور هرگز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و با وجود حضور بیش از ۵۵۰ دقیقه‌ای حتی یک گل هم برای پرسپولیس به ثمر نرسانده است.

به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ماشین‌سازی تبریز می‌رود. باشگاه پرسپولیس در لیگ نوزدهم فوتبال با جونیور براندائو قرارداد بست تا ضعف خط حمله این تیم را بپوشاند، اما این بازیکن حتی یک گل هم نزده است و حالا شنیده می‌شود کالدرون دیگر نمی‌خواهد از این بازیکن استفاده کند.

جونیور هرگز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و با وجود حضور بیش از ۵۵۰ دقیقه‌ای حتی یک گل هم برای پرسپولیس به ثمر نرسانده است.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس که در چند نوبت مدعی شده این مهاجم برزیلی گزینه نهم بوده حالا تصمیم به کنار گذاشتن جونیور گرفته است. جونیور تاکنون گل نزده و حتی در دوندگی، فضا‌سازی و پاس دادن هم موفق نشان نداده است.

اینک خبر می‌رسد پس از پنج گلی که پرسپولیس در غیاب جونیور به شاهین شهرداری بوشهر زد، کالدرون قصد دارد به نیمکت‌نشینی مهاجم برزیلی خود ادامه دهد.

شنیدیم کالدرون با جدایی جونیور در نیم‌فصل نیز موافقت اولیه داشته و دیگر هم قصدی برای استفاده از او ندارد تا به انتقادات هواداران و پیشکسوتان نسبت به استفاده از این بازیکن پایان دهد.

سرمربی آرژانتینی در جمع خصوصی مدیران باشگاه گفته است: «گول برزیلی بودن جونیور را خوردم و دیگر او را نمی‌خواهم. حتی اگر ۲۰ دقیقه هم او را بازی بدهم هواداران اعتراض خواهند کرد و بهتر است با جونیور برای جدایی در نیم‌فصل به توافق برسید، چون به کار تیم من نمی‌آید!»

نکته؛ به نظر می‌رسد انتقال جونیور براندائو به پرسپولیس فقط برای دلالان سود داشته و هزینه ۶ میلیارد تومانی روی دوش باشگاه بگذارد. چه کالدرون پشیمان باشد و چه نباشد!

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها