کد خبر : 31351

وریا غفوری به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از معاون سابق باشگاه استقلال شکایت کرده است.

به گزارش خبرورزشی، وقتی سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران اعلام کرد وریا غفوری با حضور در این مرکز از یکی مدیران فدراسیون فوتبال شکایت کرده، خیلی‌ها به تکاپو افتادند به نام این مدیر پی ببرند.

ابتدا همه نگاه‌ها سمت اسماعیل حسن‌زاده رفت چرا که آخرین بار رئیس کمیته انضباطی علیه وریا حرف زده بود، اما پیگیری حرف‌های تورج کاظمی که گفته بود: «یک نفر در فضای مجازی گفته بود غفوری لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارد و کاپیتان استقلال هم از او شکایت کرده» نشان می‌داد طرف حساب غفوری نمی‌تواند اسماعیل حسن‌زاده باشد.

دیروز حتی وقتی با امیرمهدی علوی و ابراهیم شکوری تماس گرفتیم، سخنگوی فدراسیون و سرپرست دبیر کلی فدراسیون هم از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کردند: «بعید می‌دانیم کسی در فدراسیون علیه غفوری حرفی زده باشد.»

سرچ‌های اینترنتی هم بی‌نتیجه بود چرا که طی چند هفته اخیر هیچ‌کس از بدنه فدراسیون فوتبال علیه غفوری حرفی نزده بود، اما تماس با بازیکنان استقلال، معما را حل کرد؛ «وریا غفوری دو هفته پیش با مراجعه به پلیس فتا از علی خطیر شکایت کرد.» پس چرا پلیس فتا گفته وریا از مدیر فدراسیون شکایت کرده؟ یکی از نزدیکان وریا در پاسخ به این سؤال می‌گوید: «خطیر قبلاً معاون دبیرکل فدراسیون بوده و سرهنگ کاظمی هم احتمالاً همین ذهنیت را داشته وگرنه غفوری غیر از خطیر از شخص دیگری شکایت نکرده است.»

البته همان چند هفته پیش که خطیر علیه وریا حرف زد، غفوری گفته بود از او شکایت می‌کند. فردای همان روز وریا در تمرین استقلال گفته بود: «حتماً شکایت می‌کنم. حال و حوصله این کار‌ها را ندارم، ولی این دفعه شکایت می‌کنم و تا آخرش هم می‌روم.»

وریا به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از خطیر شکایت کرده است. خطیر فعلاً در سوئیس زندگی می‌کند. شنیدیم وریا روی مطالبی که خطیر درباره مبلغ قراردادش، ماجرای ماشین گرفتن جای بخشی از قراردادش و بالا رفتن قیمت ماشین انگشت گذاشته و گفته خطیر به او تهمت زده بود و حالا باید پاسخگوی ادعاهایش باشد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها