کد خبر : 31285

سازمان لیگ فوتبال در آستانه دیدار تیم‌های تراکتور و استقلال در هفته نهم لیگ برتر به باشگاه تبریزی اعلام کرد حق فروشی بلیت حضوری در ورزشگاه یادگار امام (ره) را ندارد.

به گزارش تسنیم،‌ باشگاه تراکتور تبریز در هفته‌های گذشته در دیدارهای خانگی خود اقدام به فروش بلیت الکترونیکی در ورزشگاه یادگار امام (ره) و به صورت حضوری می‌کرد که این اتفاق با اعتراض برخی از باشگاه‌های لیگ برتری مواجه شد.

سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ با تأیید بلیت‌فروشی حضوری در ورزشگاه یادگار امام (ره) گفته بود: «قرار نیست در استادیوم یادگار امام (ره) بلیت کاغذی فروخته شود.  امکان دارد از روستاهای اطراف تبریز که اینترنت ندارند، برای تهیه بلیت به ورزشگاه بیایند تا در استادیوم برای آنها بلیت خریده شود. گران‌تر اعلام کردن آن هم به این دلیل است که مردم عادت کنند خودشان بلیت اینترنتی بخرند. در همه جای دنیا چنین قضیه‌ای وجود دارد!»

با این وجود در آستانه دیدار تراکتور و استقلال به دلیل اعتراض برخی از باشگاه‌ها به فروش بلیت حضوری در ورزشگاه، سازمان لیگ فوتبال برخلاف صحبت‌های فتاحی در نامه‌ای به باشگاه تبریزی اعلام کرده حق فروش بلیت حضوری در ورزشگاه را ندارد و باید تمام بلیت‌ها به صورت الکترونیکی و خارج از ورزشگاه به فروش برسد.

پس از این اتفاق، باشگاه تراکتور در اقدامی دیگر طرح فروش بلیت‌های الکترونیکی به صورت تلفنی را راه اندازی کرده است. بر این اساس هواداران این تیم می‌توانند با تماس تلفنی با باشگاه بلیت دیدارهای خانگی تیم‌شان را به همان قیمت 10 هزار تومان خریداری کنند. 

به گزارش تسنیم دیدار تراکتور و استقلال ساعت 18 روز جمعه 10 آبان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها