کد خبر : 31280

کاپیتان پیشین تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در همه جای دنیا تیمی که نتیجه نمی‌گیرد با تغییر مربی به آن شوک وارد می‌کنند، اما باشگاه ذوب آهن از مربی‌اش حمایت می‌کند و باید ببینیم که چه دلایلی برای این کار وجود دارد؟

به گزارش تسنیم، مهدی رجب‌زاده، درباره وضعیت نامساعد تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر و اینکه این تیم در ۸ هفته موفق به کسب پیروزی نشده است و در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد، گفت: ذوب آهن شرایط خوبی ندارد، هر هفته باشگاه و هواداران امیدوار هستند که تیم به پیروزی دست پیدا کند، اما تا الان این تیم نتوانسته به برد دست پیدا کند. یک آمار اعلام شده بود که ذوب آهن از ۶ هفته پایانی فصل پیش تاکنون -یعنی ۱۴ هفته- برد نداشته است. این شرایط به هیچ وجه خوب نیست و باعث شده فشار روی تیم و مسئولان زیاد باشد.

وی درباره اینکه آیا با این وضعیت مسئولان باشگاه ذوب آهن باید همچنان از علیرضا منصوریان حمایت کنند یا خیر، عنوان کرد: حمایت یا تغییر بستگی به نگاه مسئولین دارد، برخی باشگاه‌ها طاقت ندارند و سریع دست به تغییر می‌شوند و حتی در هفته چهارم نیز مربی خود را مانند دو تیم دیگر لیگ برتر عوض می‌کنند. نتیجه نگرفتن شرایط بدی را در باشگاه به وجود می‌آورد، من در ذوب آهن دیدم که در یک فصل ۳ بار مربی‌اش را عوض کردند، ولی تیم نتیجه نمی‌گرفت و در نهایت به پلی‌آف رفتیم. تصمیم تغییر سرمربی بر می‌گردد به شرایط مالی باشگاه که آیا از پس هزینه‌ها‌یش بر می‌آید یا خیر. باشگاه برخی اوقات نمی‌تواند به دلیل قراردادی که با مربی دارد، او را برکنار کند. این مسائل در تصمیم‌گیری‌ها دخیل است و ممکن است دست باشگاه بسته باشد.

کاپیتان پیشین ذوب آهن تاکید کرد: در همه جای دنیا تیمی که نتیجه نمی‌گیرد با تغییر مربی به آن شوک وارد می‌کنند، اما باشگاه ذوب آهن تا جایی که من اطلاع دارم از مربی حمایت می‌کند و باید ببینیم که چه دلایلی دارند که از کادر فنی حمایت می‌کنند؟ البته مصاحبه‌ای از کربکندی دیدم که گفته بود ذوب آهن تا حدی می‌تواند صبور باشد. این مسائل درون تیمی است و ماکه بیرون نشسته‌ایم نمی‌توانیم قضاوت کنیم. باشگاه تا الان صبورانه کار کرده و اگر این اتفاق در جای دیگر رخ می‌داد تا کنون سرمربی تیم عوض شده بود. همه ما همه توقع داشتیم تیم خیلی زودتر به برد برسد که متاسفانه این اتفاق رخ نداده، البته تیم فرصت‌های خوبی در ادامه دارد تا به برد دست پیدا کند، مخصوصاً اینکه این تیم هفته آینده با شاهین شهرداری بوشهر بازی دارد و می‌تواند روند پیروزی‌هایش را از این بازی آغاز کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها