کد خبر : 31279

مصدومیت مهدی طارمی جدی‌تر از چیزی است که تصور می‌شد و به احتمال زیاد او سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود.

به گزارش خبرورزشی، در دقیقه ۷۰ بازی تیم‌های پاکوس دِفریرا و ریوآوه در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم ریوآوه به علت مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد و جای خود را به رونان داد.

ابتدا اینطور به نظر می‌رسید که مشکل طارمی چندان حاد نیست و او به زودی به تمرینات تیم ریو آوه باز می‌گردد اما حالا با معاینات تازه‌ای که روی پای مصدوم او صورت گرفته، مشخص شده است که برای مداوای این آسیب‌دیدگی باید زمان بیشتری بگذرد.

برخی از رسانه‌های پرتغالی مثل آبولا، اعلام کرده‌اند که احتمالا مهاجم ایرانی تیم ریو آوه حدود سه تا چهار تا هفته به دور از میادین خواهد بود اما هنوز هیچ چیز به طور رسمی اعلام نشده است. با این حال اگر چنین اتفاقی رخ بدهد شوک بزرگی به تیم ملی ایران و مارک ویلموتس وارد می‌شود.

تیم ملی ایران باید ۱۷ روز دیگر در چارچوب چهارمین هفته دور دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین به مصاف عراق برود و سخت‌ترین بازی خود را به انجام برساند. بی‌تردید غیبت مهاجم بوشهری می‌تواند مشکلات فراوانی را برای کادر فنی تیم ملی به وجود بیاورد. پیش از این طارمی به دلیل مصدومیت بازی با هنگ‌کنگ را نیز از دست داده بود.

در حال حاضر می‌توان گفت طارمی به طور قطع بازی چهارشنبه تیمش مقابل موریرنسه را از دست خواهد داد و همچنین به دیدار حساس تیمش مقابل بنفیکا که شنبه آینده در لیسبون برگزار می‌شود نیز نمی‌رسد مگر اینکه نظر اولیه پزشکان پرتغالی ریو آوه اشتباه از آب در بیاید.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها