کد خبر : 31174

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون حق دارد ناراحت باشد چرا که بخشی از درآمدهای امسال ما در سال قبل مصرف شده و شرایط مالی باشگاه سخت است.

به گزارش فارس، محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب مهاجم جدید برای این تیم گفت: با توجه به اینکه باید در لیگ قهرمانان آسیا پرقدرت ظاهر شویم به همین خاطر آقای کالدرون درخواست کرد که یک مهاجم در سطح کیفی بالا جذب کنیم.

ما در خطوط دروازه‌، دفاع و هافبک بازیکنان خوبی در اختیار داریم اما با توجه به از دست دادن مهاجمانی که داشتیم به همین خاطر باید یک مهاجم جذب کنیم که با علیپور هماهنگ باشد. الان سه بازیکن نامزد هستند و با آنها در حال مذاکره هستیم و حتی اگر لازم باشد به صورت قرضی یک مهاجم را جذب خواهیم کرد و در این راستا تلاش‌های خودمان را انجام می‌دهیم. 

وی درباره اینکه جذب گادوین منشا در پرسپولیس صحت دارد، افزود: نه، این مسئله را تأیید نمی‌کنم چرا که گزینه‌های ما بالاتر از منشا هستند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص گلایه‌هایی که امروز کالدرون انجام داده و از پرداخت نشدن مطالباتش صحبت کرده است، گفت: او حق دارد. ما در دو ماهی که آمدیم در حال تلاش هستیم اما بخشی از پول‌های این فصل در سال گذشته مصرف شده و این مسئله باعث شده تا شرایط مالی ما سخت باشد. ما در تنگنای مالی قرار داریم اما بیکار ننشسته‌ایم و به دنبال درآمدزایی‌های جدید هستیم تا چالش مالی را برطرف کنیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها