کد خبر : 31106

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت که فرشاد احمدزاده به دلیل رفتارش در دیدار با شاهین بوشهر ابراز ندامت کرده است.

به گزارش پارس فوتبال ، در پی برخی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس، جلسه‌ کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برگزار شد و بشار رسن و فرشاد احمدزاده با حضور در این جلسه  توضیحات خود را درباره برخی اتفاقات ارائه کردند. رسن و احمدزاده قبل از شروع  تمرین امروز نیز با کالدرون و پیروانی صحبت کرده بودند و مقرر شده بود در باشگاه هم حضور یابند.

در این باره، خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت:    جلسه در پی گزارشات واصله و درخواست مدیر محترم تیم برگزار شد. ما توضیحات دو بازیکن را شنیدیم و بعد از جمع‌بندی نهایی رأی صادر خواهد شد.

وی درباره رفتار احمدزاده گفت:    این بازیکن ابراز ندامت کرده و از اخراج خود (در دیدار با شاهین بوشهر) که تیم از بابت آن متضرر می‌شود، ناراحت بود و حتی خودش هم گفت که هواداران و باشگاه و کادر  فنی حق دارند از من ناراحت باشند، چرا که بعد از آن محرومیت سه جلسه‌ای، در بوشهر اخراج شدم و کارت قرمز گرفتم و بازی بعدی را از دست دادم. او از همه اعضای تیم و هواداران عذرخواهی و تأکید کرد تابع تصمیم باشگاه است. در این باره با آقایان جاسمیان و پیروانی به جمع‌بندی‌هایی رسیده‌ایم و رأی نهایی صادر و منافع باشگاه و تیم در این باره لحاظ خواهد شد.

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه تصریح کرد:    هفته قبل درباره برخی مسائل و همچنین علت تأخیر رسن در بازگشت به تهران جلسه‌ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارائه توضیحاتی به کادر فنی و مدیر تیم، روز پنج‌شنبه به مسئولان باشگاه هم توضیح دادند. رسن در جلسه امروز تأکید کرد که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود، اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تأخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود، اما خودشان هم پذیرفتند که باید این موضوع را بهتر مدیریت می‌کردند تا از همراهی تیم  در بازی رسمی محروم نشوند.

خواجوند در پایان گفت:    ما توضیحات هر دو بازیکن را شنیدیم. هم ابراز ندامت احمدزاده و هم حرف‌های بشار رسن که گفتند از فصل قبل مطالبات زیادی دارند و در سخت‌ترین شرایط هم تیم را تنها نگذاشته‌اند. اتفاقا مدیر تیم هم گفتند این مسایل و همراهی‌ها قابل تقدیر است و تأخیر در بازگشت به تهران و عدم حضور در یک بازی هم باید به نوبه خود جداگانه بررسی شود. ما جمیع شرایط را بررسی می‌کنیم. باید بگویم آقای جاسمیان امروز صحبت‌های خوبی با احمدزاده داشتند؛ به طوری که خود بازیکن تأکید می‌کرد از این تجربیات و توصیه‌ها نهایت استفاده را برای جبران خواهند کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل بررسی است، اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده  تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها