کد خبر : 31103

پس ازمصدومیت داریوش شجاعیان، استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال، علی دشتی را دوباره به تمرینات فراخواند.

به گزارش خبرآنلاین ، آسیب دیدگی طولانی مدت داریوش شجاعیان هافبک دفاعی استقلال که در کار بازیسازی و گلزنی هم نقش بسزایی در این تیم داشت موجب شد تا استراماچونی در مواضع قبلی اش تجدید نظر کند و به خاطر مصلحت استقلال روی اصول برحقش پا بگذارد.

او که از مکتب فوتبال ایتالیا می آید قطعا اصول ویژه ای برای کار در پست سرمربیگری دارد ولی به نظر می رسد این بار هم به خاطر استقلال و مصالح تیمی چشمش را به روی این موضوع بست و علی دشتی را بخشید!

استراماچونی اولین بار با این بهانه که مرتضی تبریزی از اعتراضات هواداران دلخور بوده و لگد به کلمن زده، خودش را راضی کرد تا ضمن از دست ندادن یک مهاجم، در روزهایی که باشگاه هیچ اعتنایی به درخواست های مکررش برای خرید فوروارد نمی کرد، روی خوش و سعه صدرش را هم به رخ بکشد!

اما این بار به نظر می رسد درباره دشتی به گونه ای دیگر رفتار کرد تا به خاطر استقلال، از یک دلخوری درخواست مالی بازیکن گذشت کند.

چرا که علی دشتی غیر از این رفتار اخیرش هیچ مورد انضباطی حتی در حد دیر رسیدن به محل تمرین هم در این مدت نداشت و البته قطعا در نبود داریوش شجاعیان کمک های زیادی در خط هافبک به استراماچونی خواهد کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها