کد خبر : 31102

آنطور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل باید جونیور را تحمل کنند. حالا هواداران پرسپولیس به یک بند جالب در قرارداد جونیور براندائو برای فسخ قرارداد او امیدوارند .

به گزارش خبر ورزشی ، «جونیور براندائو  اولویت نهم من در جذب مهاجم بود»، «من اگر جای براندائو بودم، هر بازی ۴ گل زده بودم». این دو جمله گابریل کالدرون درخصوص مهاجم برزیلی این فصل پرسپولیس به خوبی وضعیت وخیم جونیور را در پرسپولیس نشان می‌دهد.

عملکرد براندائو به حدی در ترکیب پرسپولیس بد بوده که هواداران این تیم هنگام تعویض جونیور براندائو خوشحالی می‌کنند. این مهاجم برزیلی که در زمان مدیریت ایرج عرب با پرسپولیس قرارداد بسته، با وجود اینکه در اکثر بازی‌ها برای تیمش به صورت فیکس به میدان رفته، ولی هنوز نتوانسته گلی بزند. با این حال کالدرون همچنان با وجود انتقاد‌های مستقیم از جونیور، تا قبل از بازی با شاهین بوشهر ، هنوز به صورت فیکس به او بازی می‌داد. اما ماجرای فیکس بازی کردن این بازیکن چیست؟

آنطور که شنیدیم هنگام بستن قرارداد با این بازیکن ، باشگاه پرسپولیس بندی را در قرارداد مهاجم برزیلی گنجانده که این بازیکن تا نیم‌فصل در ۱۰ بازی که به صورت فیکس به میدان رفته باید حداقل ۵ گل بزند وگرنه قراردادش فسخ خواهد شد. آنطور که مشخص است هواداران پرسپولیس حداقل تا پایان نیم‌فصل جونیور براندائو  را تحمل می‌کنند مگر اینکه مهاجم برزیلی دگرگون شده و در چند دیدار آینده سرخپوشان تا پایان نیم‌فصل حداقل ۵ گل بزند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها