کد خبر : 31095

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه گل‌های این تیم به پارس روی خلاقیت فردی به ثمر رسید، گفت: دیدار روز جمعه برابر تراکتور، عیار استراماچونی و تیم استقلال را مشخص خواهد کرد.

ایمان عالمی در گفتگو با مهر در خصوص پیروزی استقلال برابر پارس جنوبی در هفته هشتم لیگ برتر، گفت: بازی خوبی را تماشا کردیم. استقلال هجومی آغاز کرد و توانست در نیمه اول به دو گل دست پیدا کند اما متاسفانه همچنان مشکلات خط دفاع پابرجاست و هنوز سرمربی آبی پوشان نتوانسته نقاط ضعف بخش دفاعی را ترمیم کند.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال در نیمه دوم تحت فشار قرار گرفت و حتی یک بار هم دروازه اش باز شد که داور، آن را آفساید اعلام کرد. در مجموع خط هافبک و مهاجمان استقلال عملکرد خوبی دارند ولی دفاع این تیم هنوز به هماهنگی کامل دست پیدا نکرده است. استقلال در ۵ بازی گذشته بر روی نوار برد بوده و این توانسته از لحاظ روحی و روانی کمک مفیدی به این تیم کند و امیدوارم بتواند در بازی روز جمعه برابر تراکتور موفق باشد.

عالمی در مورد دیدار حساس استقلال برابر تراکتور که روز جمعه برگزار خواهد شد، افزود: این یک محک خوب برای دو تیم است. عیار استراماچونی و یارانش روز جمعه مشخص خواهد شد. تراکتور در هفته هشتم بازی را به نفت واگذار کرده و حالا نمی خواهد در تبریز مقابل استقلال باز هم بازنده باشد. البته آبی پوشان هم به خودباوری رسیده و اعتقاد دارم می توانند بازی خوبی برابر تراکتور انجام دهند.

وی تاکید کرد: یکی از مشکلات این روزهای استقلال مصدومیت چند بازیکن این تیم است که باید ببینیم آیا تا روز جمعه آنها می توانند به جمع دیگر بازیکنان ملحق شوند یا خیر چون بازی با تراکتور بسیار حساس است و حضور بازیکنان با تجربه تاثیر بسزایی در نتیجه این دیدار خواهد داشت.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: این روزها آبی پوشان از خلاقیتشان استفاده می کنند. گل کریمی و قائدی به پارس جنوبی نشان دهنده خلاقیت این دو بازیکن بود و اعتقاد دارم اگر این آمادگی تداوم داشته باشد استقلال می تواند در مقابل تراکتورسازی نتیجه مطلوب را بدست بیاورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هر چه از زمان شروع بازیها می گذرد هم تیم ها بهتر بازی می کنند و هم حساسیت بیشتر می‌شود. بنابراین در هفته های آتی باید منتظر اتفاقات جذاب در لیگ باشیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها