کد خبر : 31092

جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس با حضور بشار رسن و فرشاد احمدزاده دیروز برگزار شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس در پی برخی اتفاقات و با درخواست افشین پیروانی مدیر تیم، دیروز جلسه‌ کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برگزار شد و بشار رسن و فرشاد احمدزاده با حضور در این جلسه  توضیحات  خود را درباره برخی اتفاقات ارایه کردند.

بشار رسن و فرشاد احمدزاده قبل از شروع  تمرین دیروز با کالدرون و پیروانی صحبت کرده بودند و مقرر شده بود در باشگاه هم حضور یابند. در این باره خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس به سایت رسمی باشگاه گفت: جلسه در پی گزارشات واصله و درخواست مدیر محترم  تیم برگزار شد. ما توضیحات دو بازیکن را شنیدیم و بعد از جمع بندی نهایی رای صادر خواهد شد.

مدیر  حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره حضور بشار رسن در این جلسه گفت: هفته قبل درباره برخی مسایل و همچنین علت تاخیر بشار رسن در بازگشت به تهران جلسه‌ای به اتفاق آقایان جاسمیان و پیروانی داشتیم. متعاقبا نماینده این بازیکن علاوه بر ارایه توضیحاتی به کادر فنی و مدیر تیم روز پنج‌شنبه به مسوولان باشگاه هم توضیح دادند. رسن در جلسه امروز تاکید داشت که به خاطر پر بودن صفحات گذرنامه، نیاز به تعویض آن بود تا برای تمدید اقامت هم مشکلی ایجاد نشود اما مصادف شدن با شلوغی ایام اربعین و تعطیلات و شرایط کنونی در عراق موجب شد تا تاخیری غیرقابل پیش بینی در این بازگشت رخ دهد. توضیحات این بازیکن تا حدی قانع کننده بود اما خودشان هم پذیرفتند که می‌بایست این موضوع را بهتر مدیریت می‌کردند تا از همراهی تیم  در بازی رسمی محروم نشوند.

خواجوند در پایان گفت: ما توضیحات هر دو بازیکن را شنیدیم. هم ابراز ندامت فرشاد احمدزاده و هم حرف‌های بشار رسن که می‌گفتند از فصل قبل مطالبات زیادی دارند و در سخت‌ترین شرایط هم تیم را تنها نگذاشته‌اند. اتفاقا مدیر تیم هم گفتند این مسایل و همراهی‌ها قابل تقدیر است و تاخیر در بازگشت به تهران و عدم حضور در یک بازی هم باید به نوبه خود جداگانه  بررسی شود. ما جمیع شرایط را بررسی می‌کنیم. باید بگویم  آقای جاسمیان امروز صحبت‌های خوبی با فرشاد احمدزاده داشتند. به گونه‌ای که خود بازیکن تاکید می‌کرد از این تجربیات و توصیه‌ها نهایت استفاده  را برای جبران خواهند کرد. بنابراین باید بگوییم که هر چیزی به نوبه خود و در جای خود قابل بررسی است اما در نهایت کمیته انضباطی حسب موارد گزارش شده  تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها