کد خبر : 29911

استقلال تا اینجای فصل نتایج مناسبی نگرفته است اما شرایط در این تیم در حال تغییر است.

به گزارش شفقنا ، استقلال با یک پیروزی، دو شکست و سه تساوی و با ۶ امتیاز در رده یازدهم لیگ برتر قرار دارد. رده ای که به هیچ وجه استقلالی ها را راضی نمی کند و باعث شده این تیم فعلا جایی در میان تیم های بالای جدول و مدعی قهرمانی نداشته باشد. با این وجود، به نظر می رسد که شرایط برای تیم استراماچونی در حال تغییر و بهتر شدن است.

از یک طرف، سیستم بازی مدنظر سرمربی ایتالیایی استقلال به تدریج بین بازیکنان در حال جا افتادن است و بازیکنان منسجم تر عمل می کنند. سیستم مبتنی بر سه دفاع وسط و استفاده از وینگ – بک ها می تواند استقلال را در ادامه فصل متحول کند.

از طرف دیگر، پیروزی در آخرین بازی لیگ قبل از وقفه بازی های ملی و همچنین صعود در جام حذفی باعث شده که یک بار دیگر اعتماد به نفس به اردوی آبی پوشان بازگردد و از میزان فشار انتقادات و به تبع آن استرس بازیکنان هم کاسته شود. در چنین شرایطی، استقلالی می توانند با روحیه بالاتر مسابقات خود را پی بگیرند.

همچنین خرید گری هوپر نهایی شده و با اضافه شدن این مهاجم، انتظار می رود که وضعیت خط حمله استقلال بهتر شود. این در حالی است که شیخ دیاباته هم بعد از مدتها مصدومیت، اکنون آمادگی خود را بازیافته و می تواند با شروع مجدد مسابقات لیگ، استقلال را همراهی کند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها