کد خبر : 29849

چند هفته پیش کادر پزشکی استقلال معتقد بودند او تنها به چند روز استراحت نیاز دارد ، ولی شنیده ها حاکی از آن است که این مهاجم ۲ متری که مرد اول نیروی هوایی آبی‌ها لقب گرفت به مدت طولانی از میادین دور خواهد بود !

به گزارش شفقنا ، پس از توافق با شیخ دیاباته و ورود این بازیکن اهل مالی به ایران بنظر می رسید که این بازیکن ۲ متری بتواند قدرت نیروی هوایی استقلال را افزایش دهد.

اما اینکه مهاجم ۲ متری اهل مالی قابلیت تداوم حضور در خط آتش استقلال را داشته باشد روشن نبود و هرگز نمی‌توانستیم درباره عاقبت این بازیکن در خط حمله استقلال پیش داوری کنیم اما آنچه به عنوان کارنامه یا رزومه از این بازیکن برجا مانده بود نشان می‌داد که استراماچونی می‌تواند به این مهاجم امیدوار باشد.

مهاجمی که در آکادمی بوردو فرانسه بوده و از آنجا به تیم اصلی بوردو منتقل شده است. دیاباته هشت سال در این تیم حضورداشته و آمار ۶۶ گل زده در ۱۵۲ بازی را در این باشگاه به دست آورده است.

دیاباته ۳۱ ساله و متولد کشور مالی است، دیاباته یک سال هم به آژاکسیو فرانسه به صورت قرضی منتقل شده و در آنجا هم عملکرد خوبی داشته است

ولی در هفتۀ گذشته باشگاه استقلال ادعا کرد که این بازیکن بلند قد رسماً در هفتۀ ششم رقابت‌های لیگ برتر به ترکیب اصلی آبی پوشان اضافه خواهد شد و برای استقلال به میدان خواهد رفت، اما حالا با توجه به خبرهای رسیده، مشخص شده که شیخ دیاباته به هیچ وجه فعلا شرایط حضور در میادین را نخواهد داشت.

اما وضعیت این روز های شیخ با توجه به اینکه کادر پزشکی استقلال اعلام کردند باید چند هفته ای از میادین دور باشد چندان خوب بنظر نمی رسد و این خبرها چندان خوشایند برای آبی ها نخواهد بود.

قرار است دیاباته شنبه به تهران برگردد و یکشنبه در تست پزشکی استقلال شرکت کند. در صورتی که دیاباته در تست پزشکی سلامتش تایید شود، در تمرینات گروهی استقلال شرکت خواهد کرد در غیر این صورت او همچنان باید به مداوای خود بپردازد.

پیش تر پزشکان استقلال وعده داده بودند که دیاباته در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر قادر به همراهی آبی ها خواهد بود.

این در حالی است که چند هفته پیش کادر پزشکی استقلال معتقد بودند او تنها به چند روز استراحت نیاز دارد ، ولی شنیده ها حاکی از آن است که این مهاجم ۲ متری که مرد اول نیروی هوایی آبی‌ها لقب گرفت به مدت طولانی از میادین دور خواهد بود !

این در حالیست که  برخی اخبار حاکی از این است که در صورت پیوستن گری هوپر به استقلال ممکن است که دیاباته مصدوم از فهرست استقلال خارج شود .

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها