کد خبر : 29812

یکی از دغدغه‌های باشگاه پرسپولیس از ابتدای فصل جاری تمدید قرارداد با علی علیپور بوده است که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با این تیم به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی، مهاجم اول پرسپولیس پیشنهاداتی از یونان و بلژیک داشت که با مخالفت باشگاه روبه‌رو شد و... ایرج عرب رفت و محمدحسن انصاری‌فرد جانشین او شد.

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس نیز مدت هاست خواهان تمدید قرارداد علی علیپور است و از این‌رو این بازیکن روز چهارشنبه هفته گذشته دیداری با محمدحسن انصاری‌فرد داشت. در این نشست طرفین صحبت‌ها و نظرات یکدیگر را شنیدند و قرار شد تا اطلاع ثانوی صحبتی در مورد تمدید قرارداد انجام ندهند. گویا علیپور جهت تمدید قرارداد با پرسپولیس خواستار زمان بیشتری برای فکر کردن شده و به این خاطر تمدید قراردادش را به آینده موکول کرده است، اما اصل ماجرا به محمدحسن انصاری‌فرد برمی‌گردد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس که در دهه ۶۰ بازیکن این تیم بوده و در سال ۱۳۶۶ بهترین بازیکن جام باشگاه‌های تهران هم شده است به خوبی شرایط یک فوتبالیست را درک می‌کند. انصاری‌فرد می‌داند مهاجم اول تیمش به خاطر گل نزدن به شدت تحت فشار است و باید فشار‌های اضافی را از روی دوش او برداشت. شنیدیم مدیر‌عامل پرسپولیس در آخرین گفت‌وگوی خود با علی علیپور با یک کار روحی و روانی به او گفته است: «فکرت را مشغول قرارداد و تمدید و این حرف‌ها نکن. تا اطلاع ثانوی فقط به تمرین، مسابقه و گلزنی فکر کن و تمرکزت را با مسائل دیگر به هم نزن. الان هم برو تا نیم‌فصل ۷ یا ۸ گل برای ما بزن و بعد می‌نشینیم و درباره قراردادت صحبت می‌کنیم و...» ظاهراً همین صحبت‌ها باعث شده است علی علیپور با آرامش و روحیه بهتری به تعطیلات برود و حالا برای شروع لیگ و گلزنی لحظه شماری می‌کند.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها