کد خبر : 29798

مهدی طارمی بعد از برد ایران مقابل کامبوج مصاحبه ای متفاوت با سایر ملی پوشان داشت.

به گزارش ورزش سه، او که در این بازی دو گل به ثمر رسانده و از مهره های مهم تیم ویلموتس به حساب می آید در گفت وگو با خبرنگاران بحث پاداش های پرداخت نشده به ملی پوشان را پیش کشید و گفت اگر قولی می دهند باید به آن عمل کنند.  

طارمی در ابتدای مصاحبه خود به بازی ایران و کامبوج اشاره کرد و گفت: خیلی خوشحالیم که این بازی هجومی را انجام دادیم. ان‌شاالله که دل مردم را شاد کرده باشیم و بازی خوبی دیده باشند.

وی در خصوص حضور بانوان در این دیدار نیز گفت: حضور بانوان در همه جامعه ما وجود دارد. ورزشگاه حق طبیعی آن‌ها است که بیایند. ان‌شالله با تدابیری امنیتی و تدابیری که مسئولان دارند این روند ادامه پیدا کند و بانوان برای بازی باشگاهی نیز بیایند. استقبال خانم‌ها باعث شده که تماشاگران بیشتری به استادیوم بیایند. آن مسابقات که هوادار کمتری دارد، خانم ها می‌توانند با استقبال از آن استادیوم را پر کنند.

طارمی در خصوص هت  تریک سردار آزمون و پوکر انصاری فرد در این بازی گفت: من هم دوست داشتم هت تریک کنم و طبیعی است فوروارد گل بزند. اما جایی که لازم بود پاس بدهم این کار را می‌کردم. زیاد خودخواه نیستم ولی در یکی دو صحنه دوست داشتم هت تریک کنم.

وی در ادامه گفت: بازی خوب ما به خاطر حضور بانوان نیست. ما بازی خودمان را ارائه می‌دهیم. چه بانوان می‌آمدند و چه نمی‌آمدند. کامبوج هم تیم خوبی بود و اصلا ضد فوتبال بازی نکردند. تا جایی که می‌توانستند پاس می‌دادند. دم آن‌ها گرم و امیدوارم رتبه بهتری به دست آورند.

اما جنجالی ترین بخش مصاحبه طارمی به شرایط تیم ملی بازمی‎گردد. مهاجم تیم ملی ایران نسبت به بد قولی مسئولان در خصوص پرداخت پاداش‌ها گله داشت و از عدم پرداخت پاداش صعود به جام جهانی و حضور در جام ملت‌های آسیا خبر داد. درست به مانند کارلوس کی‌روش پرتغالی که در دو مقطع سخنان تندی به زبان آورد. سرمربی سابق ایران قبل از جام ملت‌های آسیا در کمپ اسپایر قطردر مصاحبه‌ای بهانه جویانه گفته بود پاداش حضور در جام جهانی که توسط فیفا پرداخت شده، به دست من، بازیکنان و دستیارانم نرسیده و به باقی تیم‎‌ها اختصاص یافته و به همین دلیل توقع قهرمانی از ما نداشته باشد!

اما طارمی که متفاوت با سایر ملی پوشان حرف می زد در ادامه حرفهایش گفت: شرایط سختی داریم. مسئولین با ما بد رفتاری می‌کنند. باید به قولی که به بازیکنان می‌دهند عمل کنند و این حق طبیعی آن‌ها است. اگر این کار را انجام ندهید ناراحت می‌شویم. اما اگر قول ندهید ناراحت نمی‌شویم. ما تمام تلاش خود را برای تیم ملی انجام می‌دهیم تا ایران موفق باشد. این همه در کشور پول جا به جا می‌شود تازه صدایش درمی‌آید. حق بازیکنان که دل خیلی‌ها را شاد می‌کنند، چرا نباید بدهند. بازیکنان مبلغی را می‌خواهند که باید بگیرند. اگر نمی‌خواهند بدهند حداقل قول ندهند. وظیفه ما بازی برای تیم ملی است.

طارمی در خصوص گل به خودی‌اش در لیگ پرتغال نیز گفت: خدا را شکر آنجا خوب کار کردم و مربی تیم از من راضی است. گلر ما آمد بیرون و من فکر کردم می‌خواهد مشت کند که این اتفاق رخ نداد.

این بازیکن در واکنش به انتقال ویژه‌اش به یک تیم بزرگ گفت: ان‌شالله!

ارسال نظر

دیگر رسانه ها