کد خبر : 29772

یکی باید این موضوع را به گابریل کالدرون یادآوری کند که حسین ماهینی هرگز در طول دوران فوتبالش تعویض طلایی نبوده و نخواهد شد.

به گزارش پارس فوتبال ، « حسین ماهینی بازیکن خوبی بود و هست و می‌تواند از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد، اما مگر رونالدو یا مسی است که بتواند در ۲ دقیقه نتیجه بازی را عوض کند؟ وقتی مساوی هستیم چرا کالدرون باید ماهینی را به زمین بیاورد؟ این بازیکن مدافع راست است و کاری نمی‌تواند انجام دهد.»

این تازه‌ترین حرف‌های مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس است. فنونی زاده به نکته درستی اشاره کرده است. حسین ماهینی که ذاتاً یک مدافع است و در امور تهاجمی، گلسازی و گلزنی چندان تخصصی ندارد در دقیقه ۹۰ بازی با شهرخودرو وارد زمین شد، یک کرنر به حریف داد در حالی که هم می‌توانست پاس به عقب بدهد یا توپ را به اوت بزند اما…

همین کرنر دقیقه ۹۳ تبدیل به تک‌گل سه امتیازی فرشاد فرجی و شهرخودرو شد. مشابه چنین اتفاقی در بازی با سپاهان در تهران افتاد و در حالی که پرسپولیس نیاز به گل داشت کالدرون در تصمیمی عجیب حسین ماهینی ناآماده را به‌عنوان تعویضی به زمین فرستاد و تیمش دو تا گل خورد و بازنده شد!

اینکه چه اصراری به بازی دادن ولو دو دقیقه‌ای کاپیتان دوم پرسپولیس وجود دارد ما بی‌خبریم، اما آنچه می‌دانیم حسین ماهینی هرگز یک ستاره گلساز و گلزن حتی در دوران اوج فوتبالش هم نبوده است.

او به قول فنونی زاده نه مسی است، نه رونالدو و نه حتی مهدی عبدی!

یکی باید این موضوع را به گابریل کالدرون یادآوری کند که حسین ماهینی هرگز در طول دوران فوتبالش تعویض طلایی نبوده و نخواهد شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها