کد خبر : 29704

مهاجم 31 ساله اسکاتلندی در ارتباط با تیم استقلال تهران قرار دارد و به ادعای رسانه‌های بریتانیایی او بازیکن جدید آبی‌‎ها خواهد بود.

به گزارش ایلنا، مسئولان باشگاه استقلال تهران برای تقویت خط حمله این تیم با پیشنهاد آندره آ استراماچونی چند مهاجم مطرح را زیر نظر دارند و امیرحسین فتحی به عنوان مدیرعامل این باشگاه برای مذاکره با گزینه‌ها به ترکیه سفر کرده است. گری هوپر، مهاجم سابق شیفیلد ونزدی یکی از اسامی شناخته شده‌ای است که در تابستان امسال در رادار تراکتور و پرسپولیس حضور داشت و اکنون جدی‌ترین گزینه برای برتن کردن پیراهن آبی پوشان تهرانی است.

نشریه سان از انگلیس درباره شرایط هوپر 30 ساله نوشت: "هوپر آماده است تا با یک انتقال شوکه کننده راهی ایران شود. او پس از ترک شیفیلد ونزدی در پایان فصل گذشته هنوز باشگاهی را پیدا نکرده است. 

هوپر اخیراً با بریستول سیتی مذاکراتی را انجام داده اما اینطور برداشت می‌شود که تقاضای دستمزد وی باعث عدم هرگونه توافق بالقوه شده است. جیمی مک آلیستر سرمربی بریستول سیتی در این باره اظهار داشت: بله، ما همه موارد قرارداد را بررسی کرده ایم. 

اکنون با گزارش‌هایی که از خاورمیانه به دست می‌آید، این مهاجم 31 ساله را با حرکت به استقلال تهران مرتبط کرده است. ادعا می‌شود هوپر با باشگاه ایرانی به توافق نهایی رسیده است که در این صورت می‌تواند همانند هم تیمی سابقش، آنتونی استوکس، به این کشور برود."

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها