کد خبر : 29592

نمایش فوق العاده فرشاد فرجی مدافع قائمشهری آن روز‌های راه‌آهن چشمان برانکو را گرفته بود و وقتی متوجه شد زیر ۲۳ ساله است بیشتر راغب جذب او شد.

به گزارش خبرورزشی، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ را برانکو و پرسپولیسی‌ها هرگز فراموش نخواهند کرد. آن روز و در چارچوب هفته سی‌ام مسابقات لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران (جام خلیج فارس) دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه‌آهن از ساعت ۱۸ با سوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود سرخپوشان خاتمه یافت، اما با در نظر گرفتن تفاضل گل بهتر، سرخپوشان از جشن قهرمانی بازماندند و استقلال خوزستان با سرمربیگری عبدالله ویسی قهرمان لیگ پانزدهم شد. گل‌های پرسپولیس در این دیدار توسط رامین رضاییان از روی نقطه پنالتی و احمد نوراللهی به ثمر رسید و تنها گل راه‌آهن را نیز مهرداد محمدی زد که در حال حاضر در تیم آوس پرتغال بازی می‌کند.

نکته جالب اینکه هواداران حاضر در ورزشگاه با تشویق و دست زدن‌های پیاپی، از بازیکنان و کادر فنی تقدیر و تشکر کردند. این دیدار آخرین بازی راه‌آهن در لیگ برتر بود. تیمی سازنده که پس از آن به دسته پایین‌تر سقوط کرد و در نهایت منحل شد! شاید بد نباشد بدانید در مرکز خط دفاع آن راه‌آهن که اجازه ندادند پرسپولیس تفاضل گل خود را بهتر کرده و قهرمان لیگ شود دو جوان کم سن و سال بازی می‌کردند؛ سیدمجید حسینی مدافع کنونی ترابوزان اسپور که در جام جهانی روسیه نیز همراه تیم ملی خوش درخشید و دیگری فرشاد فرجی!

فرشاد فرجی همین مدافعی است که در بازی اخیر شهرخودرو و پرسپولیس درمشهد گل ۳ امتیازی تیم یحیی گل‌محمدی را به ثمر رساند. نمایش فوق العاده فرشاد فرجی مدافع قائمشهری آن روز‌های راه‌آهن چشمان برانکو را گرفت و وقتی متوجه شد زیر ۲۳ ساله است بیشتر راغب جذب او شد. مرد کروات واسطه خود را نیز نزد راه‌آهنی‌ها فرستاد، اما این نقل و انتقال هرگز انجام نشد و فرجی هم سرنوشتی متفاوت پیدا کرد.

گفتنی است سیدمجید حسینی که به عنوان بازیکن قرضی از استقلال به راه‌آهن رفته بود مجدداً به تیم خود بازگشت و با درخشش در تیم آبی پایتخت مسافر جام جهانی شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها