کد خبر : 29591

به دنبال صدور رای نهایی سوپرجام و قهرمانی پرسپولیس، ابهامات درباره صورتجلسه و امضای نماینده استقلال کماکان ادامه دارد.

به گزارش سایت فوتبالی، تابستان سال گذشته بود که داستان‌های پر ماجرای سوپرجام و عدم حضور استقلال در این دیدار به دلایل مختلف اتفاق افتاد که در نهایت باشگاه استقلال در اعتراض به قهرمانی پرسپولیس، پرونده را با مدارکش به دادگاه عالی ورزش فرستاد.

در آن جلسه معروفی که برای هماهنگی این دیدار و تعیین تکلیف درباره سوپرجام برگزار شده بود عباس ملکی رییس هیات مدیره باشگاه استقلال، به عنوان نماینده استقلال حضور داشت و به گفته حاضرین در جلسه، وی عنوان کرده بود که تیم استقلال نمی‌تواند در تاریخ مشخص شده به میدان بیاید که گفته می‌شد صورتجلسه به امضای خود ملکی هم رسیده است. امروز پس از گذشت یک سال و دو سه ماه بالاخره رای نهایی سوپرجام اعلام شد و قهرمانی پرسپولیس را تایید کرد.

عباس ملکی در گفتگویی پس از صدور حکم نهایی سوپرجام گفت: من صورتجلسه‌ای را امضا نکرده ام و اگر امضایی از من دارند نشان بدهند تا حرف هایم را پس بگیرم.

در ادامه با سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ صحبت کردیم. او طی صحبتی که داشت در واکنش به ادعای ملکی گفت: من فقط روی یک نکته تایید می‌کنم. مگر می‌شود پس از اتمام هر جلسه، صورتجلسه به امضای اعضا نرسد؟! در میان اسناد و مدارک ارسال شده استقلال به دادگاه کاس، مستندترین مدرک همان صورتجلسه‌ای بود که به امضای عباس ملکی رسیده بود.

با این حساب هواداران استقلال قطعا منتظر توضیحات بیشتری از عباس ملکی و مدیران استقلال خواهند بود تا جزئیات ماجرا برایشان مشخص شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها