کد خبر : 29544

آخرین وضعیت مصدومان تیم فوتبال استقلال از زبان پزشک این تیم تشریح شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر کاوه ستوده درباره وضعیت فرشید باقری گفت: ایشان بعد از مصدومیت تحت درمان قرار گرفت و بعد از انجام جلسات فیزیوتراپی، توسط چند فوق‌تخصص مچ مورد معاینه قرار گرفت. بعد از معاینات نظر برخی از متخصصان جراحی و برخی دیگر این بود که ایشان اگر با فیزیوتراپی و آب درمانی و تمرینات تقویتی و تعادلی بدون مشکل قابل توجه، توانست به کار خود ادامه دهد، جراحی نیاز نیست. از طرفی دیگر در صورت جراحی بازتوانی ایشان طولانی می‌شود و فصل را از دست خواهد داد و در نتیجه با توصیه فوق تخصص مچ، بنا بر این شد که یکبار دیگر به فرشید باقری فرصت داده شود. لذا نامبرده فردا در تمرین استقلال حاضر می‌شود و تست‌های فانکشنال (عملکردی) از او گرفته می‌شود و اگر مشکلی نباشد، به تمرینات گروهی اضافه می‌شود تا به تیم کمک کند.

او درباره وضعیت دیاباته هم گفت: ایشان با هماهنگی کادرفنی مثل سایر بازیکنان به مرخصی رفته است و یکشنبه خود را به کادرفنی معرفی می‌کند. دیاباته هم بعد از تست‌های مربوطه و در صورت عدم مشکل در این تست‌ها به تمرینات اضافه می‌شود تا برای مصاف با سایپا آماده شود.

پزشک تیم فوتبال استقلال در پایان و درباره وضعیت محسن کریمی گفت: محسن کریمی در حال گذراندن جلسات فیزیوتراپی است تا ورم زانویش کم شده و آماده عمل جراحی جهت پارگی رباط صلیبیش شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها