کد خبر : 29534

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سید جلال حسینی تا نیم فصل روی نیمکت پرسپولیس شاهد بازی تیم محبوبش خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، درحالی تیم‌های پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت که ۲ تیم تلاش می‌کنند تا با پیروزی در این مسابقه، به رده‌های بالایی جدول برسند.

با توجه به تداوم‌ مصدومیت و در پی آن نا آمادگی سیدجلال حسینی و محرومیت خلیل زاده ، کالدرون درصدد است تا در این مسابقه هم از زوج محمد انصاری و محمد حسین کنعانی زادگان مانند بازی با شهر خودرو استفاده کند .

سید جلال که به دلیل مصدومیت حدود ۲ هفته با سرخ‌ها تمرین نکرد، بازی‌هایی از جمله استقلال تهران، سپاهان اصفهان، ماشین سازی تبریز و شهر خودرو از دست داد و حالا خبر می رسد در روزی خلیل زاده هم محروم است، اما بازهم به سید جلال بازی نخواهد رسید.

پیش از این عتوان شده بود با توجه به محرومیت خلیل زاده در دیدار با پیکان، احتمال دارد کاپیتان نخست سرخ‌ها در کنار کنعانی زادگان بازی کند که بر اساس ادعای سایت باشگاه خبرنگاران جوان این موضوع منتفی شده است، به ویژه اینکه پرسپولیس در پست مدافع وسط، بازیکنان آماده تری چون محمد انصاری و محمد نادری را در اختیار دارد.

سید جلال حسینی به احتمال زیاد تا نیم فصل همچنان  در پرسپولیس بازی نخواهد کرد و از نیم فصل به عنوان مربی در پرسپولیس حضور خواهد داشت .

باید منتظر ماند و دید در شرایطی که هنوز هیچ مدیری از باشگاه پرسپولیس این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان را تایید نکرده است و از طرفی شنیده ها حاکی از برگزاری جلسه بین کالدرون و سید جلال حسینی پس از بازگشت کالدرون از سفر دارد ، این خبر تا چه حد جنبه واقعیت به خود خواهد گرفت؟!

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها