کد خبر : 29528

گری هوپر مهاجم 31 ساله انگلیسی بازیکنی است که برای پیوستن به استقلال با این باشگاه به توافق نهایی رسیده است.

به گزارش موج، طی ساعات گذشته، در برخی از کانال‌های تلگرامی نام گری هوپر انگلیسی به عنوان مهاجم مورد نظر استقلال منتشر شده است. بازیکنی که در این سال‌ها در تیم‌های مهمی بازی کرده و اتفاقا آمار گلزنی خوبی هم به ثبت رسانده است.

مهاجم 31 ساله‌ای که در تیم هایی مثل سلتیک، نورویچ و شفیلد ونزدی بازی کرده و بعد از جدایی از شفیلد ونزدی، بدون تیم است. این بازیکن در 454 بازی، 198 گل زده و 60 پاس گل داده است.

 گری هوپر یک بازیکن فوتبال اهل بریتانیا است که در پست مهاجم بازی می‌ کند. آخرین تیم باشگاهی وی باشگاه فوتبال شفیلد ونزدی در چمپیونشیپ بود که وی برای این تیم ۲۴ گل در ۷۰ بازی لیگ به ثمر رساند.

 تیم های قبلی او  نوریچ سیتی و سلتیک بودند. گری هوپر همراه با سلتیک در لیگ اسکاتلند آمار قابل قبولی از خود به جای گذاشت. او ۳ فصل و طی سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در این تیم پر طرفدار توپ زد و در ۹۵ بازی موفق به زدن ۶۳ گل شد.

این آمار باعث شد تا نوریچ سیتی خواهان این بازیکن باشد. هوپر برای اولین بار همراه با نوریچ در لیگ برتر انگلستان حاضر شد. وی در این تیم هم ۳ فصل حضور داشت و همراه با این تیم یک فصل به چمپیون شیپ (لیگ دسته اول) سقوط کرد. هوپر همراه با نوریچ در ۶۴ بازی ۱۸ گل به ثمر رساند.

هوپر متولد شهر “هارلو” انگلستان است و فوتبالش را از نوجوانی در آکادمی باشگاه تاتنهام آغاز کرد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن با مسئولان استقلال به توافق خواهد رسید یا خیر.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها