کد خبر : 29396

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که مدیریت این باشگاه باید هر چه زودتر به دنبال تغییر سرمربی باشد، چرا که کالدرون فردی نیست که پرسپولیس را به موفقیت برساند.

به گزارش تسنیم، مرتضی فنونی‌زاده درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل شهرخودرو در هفته ششم لیگ برتر, اظهار داشت: باید تبریک بگویم بابت انجام یک بازی زیبا از سوی دو تیم. فکر می‌کنم این دیدار زیباترین بازی 6 هفته نخست لیگ برتر بود و شبیه به دربی خودمان (استقلال - پرسپولیس) که نه, مثل بازی بارسا و رئال زیبا بود. در هر دقیقه یک حمله می‌دیدیم و تماشاگران از دیدن این بازی خیلی لذت بردند.

وی عنوان کرد: بازیکنان پرسپولیس به بهترین شکل بازی کردند اما کالدرون در چیدمان تیم و تعویض‌ها اصلاً‌ خوب نبود. وقتی شیری و ماهینی را داریم سیامک نعمتی باید از ابتدا در دفاع راست بازی کند؟ وقتی تیم به گل احتیاج دارد نباید سیامک نعمتی از بازی خارج شود و در دقیقه 90 حسین ماهینی وارد شود. آمدن امید عالیشاه در پایان بازی چه کمکی می‌تواند به تیم کند؟ بچه‌ها در این بازی خیلی عالی بودند اما تصمیمات اشتباه کالدرون باعث باخت پرسپولیس شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: حسین ماهینی بازیکن خوبی بود و است و می‌تواند از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد اما مگر رونالدو یا مسی است که بتواند در 2 دقیقه نتیجه بازی را عوض کند؟ وقتی مساوی هستیم چرا کالدرون باید ماهینی را به زمین بیاورد؟ این بازیکن مدافع راست است و کاری نمی‌تواند انجام دهد.

فنونی‌زاده درباره عملکرد کالدرون گفت: کالدرون اگر مربی قابلی بود, از تیم‌های عربی اینقدر اخراج نمی‌شد. تیم‌های عربی گول نام این افراد را می‌خورند و فکر می‌کنند چون کالدرون در کنار مارادونا در جام جهانی حضور داشته پس می‌تواند مربی خوبی باشد اما او پوچ است. کالدرون در ترکیب تیم اشتباهات زیادی دارد و تعویض‌هایی انجام می‌دهد که به ضرر‌مان تمام می‌شود. باز خوب شد در این بازی جونیور به میدان نرفت!

وی تاکید کرد: باید هرچه زودتر سرمربی تیم تغییر کند و انصاری‌فرد تا دیر نشده باید یک مربی دیگر بیاورد. آوردن کالدرون از ابتدا اشتباه بود اما همه پیشکسوتان از او حمایت کردند تا تیم در آرامش کار کند. این مربی هر کجا که بوده اخراج شده و این نشان می‌دهد که او مثل مارادونا که در بازیگری خوب بوده در مربیگری نمی‌تواند موفق باشد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها