کد خبر : 29388

مدافع تیم استقلال تهران در حالی از شرایط تیمش در نقل و انتقالات ناراضی است که در آخرین روزهای نقل و انتقالات به این تیم برگشت.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه تمرینی تیم استقلال پس از برتری برابر گل ریحان البرز در جام حذفی فرصت مناسبی برای حضور خبرنگاران در مجموعه انقلاب بود و با صلاحدید باشگاه روزبه چشمی و سیدحسین حسینی کاندید شدند تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشند.

روزبه چشمی به عنوان بازیکن ملی پوش در بازی هفته پنجم برابر ذوب آهن برای اولین بار در فصل جاری به ترکیب ملحق شد و مقابل گل ریحان هم فیکس بود.

چشمی در بخشی از صحبت‌هایش به تغییرات تیم استقلال در نقل و انتقالات اشاره کرد و از کم کاری‌ها گفت. مدافع ملی پوش در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرد که یکی از بازیکنانی که با فرا رسیدن تابستان و باز شدن پنجره نقل و انتقالات فرصت خوبی برای تمدید قرارداد داشت پیشنهاد خارجی را بهانه کرد خود او بود.

او که یکی از مهره‌های ثابت ترکیب اصلی بود و باشگاه به واسطه برطرف شدن نگرانی‌ها از ابتدا به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان ثابت رفته بود اول قرار بود به تیم‌های حوزه خلیج فارس برود اما بعد پیشنهاد اروپایی مطرح شد و این ماجرا تا جایی ادامه داشت که مسعود ریگی به عنوان هافبک دفاعی و جانشین او به استقلال پیوست. چشمی سرآخر ۲۶ روز پیش با حضور در باشگاه استقلال دوباره به این تیم بازگشت و قراردادش را تمدید کرد.

بازیکنی که در دوران مصدومیت طولانی مدت هم حاضر به قبول پیشنهاد تیم رقیب نبود و در این ماند چرا در تابستان امسال به فکر جدایی افتاده بود و قبول نکرد تا در روزهای ابتدایی تابستان تمدید کند؟

سوالی که در بین سوال‌های کلیشه‌ای و خسته کننده برخی در تمرین روز گذشته باقی ماند این بود که چرا بازیکنانی از جمله خود چشمی شرایط تیم را می‌دانستند و تنها به روند مدیریت معترض بودند برای ادامه همکاری توافق نکردند؟

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها