کد خبر : 29386

استقلال سخت مشغول فراهم کردن شرایطی است تا شروط لازم برای تأمین نظر کنفدراسیون جهت احراز پروانه حرفه‌ای‌گری را کسب کرده و از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشود.

به گزارش خبر ورزشی ، براساس اعلام یکی از مدیران فدراسیون، استقلالی‌ها از بابت مسائل مالی باید تکلیف بدهی ۸۰۰ میلیونی خود را مشخص کنند. در این میان پیگیری‌های ما نشان داد، نصف رقم فوق بابت بدهی به مهدی رحمتی است که البته از سال‌ها قبل به یادگار مانده است.

رحمتی اوایل دهه ۹۰ با استقلال قرارداد داشت و براساس آن قرارداد، پرداخت مالیات این بازیکن برعهده خود باشگاه بوده و مسئولیتی متوجه مهدی نبوده است، اما جدا از آن ظاهراً مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان هم از ته حساب باقی مانده که باید به خود مهدی رحمتی پرداخت شود که هنوز پرداخت نشده است.

البته کاپیتان اسبق آبی‌ها هیچ شکایتی مطرح نکرده، اما طبق قانون AFC باید تسویه‌حساب صورت بگیرد. روی همین اصل باشگاه باید طلب رحمتی را بپردازد. ظاهراً علاوه بر رحمتی یک باشگاه لیگ برتری هم از استقلال طلبکار است و تأکید دارد تحت هر شرایطی باید پولش را بگیرد. البته هر دو بدهی فوق (رحمتی و باشگاه لیگ برتری) مربوط به دوران مدیریت کنونی نبوده و از گذشته به یادگار مانده است، ولی به هر حال چاره‌ای جز تسویه آن وجود ندارد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها