کد خبر : 29383

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد پنالتی گل‌گهر سیرجان در دیدار مقابل این تیم، بسیار سختگیرانه اعلام شده است.

وریا غفوری پس از برتری ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت:

خیلی خوب شد که توانستیم پیروز شویم.

وی در مورد پنالتی اعلام شده به سود گل‌گهر در نیمه نخست گفت:

آن صحنه را ندیدم، اما پس از اینکه آن را دیدم، متوجه شدم که اعلام پنالتی خیلی خیلی سختگیرانه بود. ما صحنه‌هایی داشتیم که پنالتی خیلی محرزتر بود، اما داور نگرفت. کارشناسان باید درباره این صحنه نظر بدهند.

مدافع تیم استقلال در مورد اینکه اشتباهات داوری بیشتر به ضرر آبی‌پوشان بوده است، تصریح کرد:

در این هفته‌ها واقعاً از داوری ضربه خوردیم، اما داوران هم اشتباه می‌کنند. عملکرد تیم ما هم نباید به گونه‌ای باشد که ضربات داوری، ما را از جدول عقب بیندازد. امیدوارم در ادامه فصل قوی‌تر کار کنیم و با تمرین بیشتر، هماهنگ‌تر شویم تا اشتباهات داوری برای ما تأثیرگذار نباشد.

غفوری درباره اینکه نبود هواداران باعث شده بود شاگردان استراماچونی بدون استرس بازی کنند، خاطرنشان کرد:

نبود هواداران از این لحاظ خوب بود. بچه‌ها شرایط سختی داشتند و به پیروزی نیاز داشتیم، اما شور و هیجانی هم در ورزشگاه نبود. ما به هواداران نیاز داریم و امیدوارم در تمام بازی‌ها کنار ما باشند تا عملکردی را که دوست دارند، از تیم خود ببینند.

وی در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد با این دو پیروزی، فشار از روی آبی‌پوشان برداشته شده است، بیان کرد:

گام‌های خوبی برداشتیم و پس از برتری در جام حذفی، یک بازی را در لیگ برتر بردیم. اکنون یک تعطیلی خوب در پیش داریم که می‌توانیم با تمرین بهتر، شرایط خوبی پیدا کنیم. باید در این چند روز کار کنیم و مهاجمان ما زحمت بکشند. ما باید از فرصت‌های گلزنی خود استفاده کنیم، چون گلزنی، استرس تیم را کم می‌کند و پس از گلزنی می‌توانیم بهتر بازی کنیم.

کاپیتان تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا این تیم پس از گلزنی، گل می‌خورد، تصریح کرد:‌

جریان این بازی متفاوت بود. پنالتی گل‌گهر خیلی سختگیرانه بود و کل بازی دست ما بود. ما موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم و می‌توانستیم به راحتی پنج تا شش گل بزنیم، اما فرصت‌سوزی چنین اجازه‌ای به ما نداد. استرس قطعاً در تیم وجود دارد، اما امیدوارم در ادامه عملکرد بهتری داشته باشیم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها